Acele Evlilik Duası

En kısa süre içinde bir evlilik yapmak isteyenlerin okuması gereken dua şudur:

Allahumme inni neselüke biat salat salli ala seyyidine muhammedin salaten tehullu bihe kurbeti ve tekzi bihe haceti ve ala elihi ve sahbihi ve sellim.

Anlamı da şudur:

Allah’ım efendimiz Muhammed’e salat ve selam eyle ki sen, müşkillerimi bunun üstünden çözer, dertlerimi bu yüzen açar, düştüğüm bataklıktan beni çekip kurtarırsın. Yanıldığım zaman, sürçtüğüm zaman beni affeder ve bağışlarsın.

Bu salavatı her gün 51 defa okuyanlar acele evlilik duası okumuş olur. Okuyan herkese evlilik en kısa zamanda nasip olur. Bunların haricinde okunacak esmalar hüsnalar da vardır.

Acele Evlilikte Okunacak Esmalar

Evlenmek isteyen kişi, özellikle acele evlilik duası edecek olan kişi Cuma günü sala vaktinde 1062 kere ya bais ya fettah okuduğunda istediği gibi acele şekilde ve içi rahat halde evlilik yapabilir. Bunun dışında bu duayı esmayı okuyan kişiler iş yeri ya da çalışma mekânı da açabilirler. Ya da istedikleri acele hayırlı evlilikten bir evlat edinebilirler. Acele evlilik yapmak arzusu olan erkek veya kız 1062 defa ya bais ya fettah okursa o istediği acil evliliği gerçekleştirebilir.

Acele Evlilik Duası Kabul Oluyor Mu?

Acele evlilik duasını okuyanların bir kısmı istediğinin gerçekleştiğini söylese de büyük çoğunluk gerçekleşmediğini bildiriyor. Dua edip acele evlenmek yerine, gereken şeyleri kendi kendinize halletmeye çalışıp boyun bükmeyip evlenebilmek daha olağandır. Acele evlilik duası bu durumda sizin kendi insiyatifinize kalmıştır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp