Acı Biber Büyüsü Duası

Acı biber ile yapılan büyü uygulamaları, aşk duygusu oluşturmak için yapılan çalışmalardır. Karşılıksız aşklarda ya da süren bir ilişkide taraflardan birinin terk etmesi durumunda uygulanan bu büyüler, acının insanı yakması gibi büyü yapılan kişinin de aşk ile yanmasını hedefler. Acı biber büyüleri yapılırken acı biber büyüsü duası da okunur.

Acı Biber Büyüsü

Acı biber büyüsü yapılmadan önce, ne zaman uygulamak gerektiği tespit edilmelidir. Zamanın tespitinde büyünün yapılacağı kişinin birtakım bilgileri rol oynar. Öncelikle acı biber büyüsü yapılacak olan kişinin ad-soyadı, doğum tarihi, anne adı ve burcu bilinmelidir. Ayrıca kişinin karakter özelliklerinin bilinmesinde de fayda vardır.

Bu bilgiler ışığında büyüyü uygulayacak kişi bir takım hesaplamalar yapar. Bu hesaplamalar sonucunda büyü yapılacak kişiye en uygun uygulama zamanı belirlenir. Biber büyülerinden biri olan acı biber büyüsü biberin belli zaman aralıklarıyla yakılması esasına dayanır. Bu işlemler yapılırken biberin üzerine etkili dualar okunur. Bu yakma ritüelleri ve bu esnada okunan dualar ortaya bir enerji çıkmasına neden olur. Kısa sürede büyü yapılan kişi bu enerjinin etkisi altına girer. Artık acı biber büyüsünü yaptıran kişiden uzak kalamayacaktır.

Büyüler çoğu insanın etik bulmadığı uygulamalardır. Kişinin bir insanı büyü yoluyla kendisine aşık etmesini doğru bulmayan birçok insan vardır. Fakat etki gösteren bu büyü uygulamaları, birçok insan için umut verici sonuçlar sağlamaktadır.

Acı biber büyüsü çok uygulanan bir büyüdür. Biberlerin her yakılışında ortaya çıkan enerji büyür ve yapılan kişiyi daha kuvvetli etkilemeye başlar. Acı biber büyüsü uygulamalarını yapacak olan medyumlar yaptıran kişiden iki tarafın bilgilerini ya da fotoğraflarını isterler; bundan sonra kişilerin yapılacak işleme inanç duymaları gerekir.

Zamanlamanın Önemi

Acı biber büyüsü hazırlıkları seçilen medyum tarafından yapılır. Medyum kişiden aldığı bilgiler ışığında birtakım tılsımlar hazırlar. Bu tılsımlar biberlerin üzerine yazılır. Bu yazma esnasında doğru zamanlama çok önem taşır. Eğer hesaplamalar sonucunda belirlenen zaman kaçırılırsa, biberlerin üzerine yazılan tılsımlar etkili olmayacaktır.

Tam zamanında hazırlanan biberler büyüyü yaptıran kişiye teslim edilir. Büyüyü yaptıran kişi yedi gün boyunca biberleri ateşe atacaktır. Fakat bunun da bir zamanı vardır. Ya gece yarısından sonra ya da sabah gün doğmadan uygulamayı yapmalıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp