Acı Biberle Yapılan Büyü

İlişkiden kopup giden sevgiliyi geri getirmek ve birlikte olan çiftlerin mutluluğunu sürekli hale getirmek için acı biberle yapılan büyü çeşitleri uygulanır. Acı biberle yapılan bağlama büyülerinin çok etkili olduğuna inanıldığı için tercih edilen bir büyü şeklidir.

Acı Biber Bağlama Büyüsü

Acı biber kullanılarak yapılan bağlama büyülerinin etkisinin çok büyük olduğu ve büyü uygulanan çiftin ölene kadar birbirlerine bağlı olacakları düşünülür. Bu amaçla uygulanan acı biberle yapılan büyü kırmızı biber büyüsü olarak da bilinir.

Acı biber büyülerinin yapılışı kolaydır ve farklı uygulama yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemlerin hepsinde biberin ateşte yakılması gerekir. Uygulamalardaki değişiklik kullanılan kırmızı biber adedi ve uygulanış biçiminde olur. Tüm uygulamalar çok etkili sonuçlar veriri ve büyü yapılan kişi, büyü yapan kişinin etkisi altına girer.

Çok etkili olan acı biberle yapılan büyü için bir adet kırmızı bibere ihtiyaç vardır. Bu biberin üzerine dua okunur ve biber ateşe atılır. Biber yanmaya başlayınca büyü yapılan kişi de yaptıran kişiye yanmaya başlar. Acı biber büyüleri hazırlanırken büyü yapılacak kişinin isim bilgilerine ve doğum tarihine gerek duyulur. Medyum büyüyü hazırlarken bu bilgiler ışığında kişilerin yıldız uyumlarına bakacak ve ona göre çalışma yapacaktır. Acı biber büyüsünün yapılışı çok kolay gözükebilir fakat her büyüde olduğu gibi acı biber büyüsünün etkili olmasında okunan duaların ve söylenen tılsımların rolü vardır.

One thought on “Acı Biberle Yapılan Büyü

  • tarihinde, saat
    Permalink

    Kapı pervazını boyomak için eşim sktü kapının arasında tesbih ipine dizilmiş 24 adetminik cin biberi çıktı kurumuş halde ne anlama geliyo acaba

    Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp