Adet Kanı ile Yapılan Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü diğer ismiyle halk dilinde adet kanı büyü olarak geçmektedir. Bu tarz bir işlem hiç hoş olmayan türden karşılanan bir uygulama ancak yapan kişiler bulunmaktadır. Erkeğe yapılacaksa kadının hayzlı (hastalıklı) döneminde alınan kan ile, erkek ise sperm ile hazırlandığı anlatılmaktadır. Evli kadınların kocalarını evlerine ve çocuklarına daha çok bağlı hale getirebilmeleri için uğraş vermelerinin sonucunda bu büyü tercih edilmektedir. Evli kadının ay başında gördüğü adet kanı kullanılarak hazırlanan bu büyü detayları verilmeyecek kadar rahatsız edici olabilir. O nedenle de pek çok kaynakta büyünün nasıl hazırlandığından söz edilmez.

Yalnızca kocasını etkilemek isteyen kadının adet kanından yapıldığı bilinir. Bu büyü çeşidi farklı açılardan bakıldığında da fazla ilgi görmez. Çünkü erkeği eve bağlamak, kadına daha çok aşık etmek ve güçlü bir sevgi oluşturmak için yapılan çok sayıda masum ve temiz büyü çeşitleri bulunur. İnsanlar pekala bu tür büyülerden de rahatlıkla faydalanabilirler. Ancak bu şekilde erkek eve bağlanır ve iyi hisseder. İslami geleneklerle de pek fazla örtüşmeyen adet kanı büyüsü, inançlı hocaların ve medyumların da tercihi değildir.

Bu noktada söz konusu büyü çok acil zamanlarda ve çok ısrarlı davranan kişilere yapılabilir; fakat yeniden belirtmekte fayda vardır ki hem ahlak olarak, hem de inanç olarak bu büyü pek hoş karşılanmaz. Kesinlikle bu tarz uygulamaların yapımı hoş karşılanmaz ve doğru olmayan işlemlerdir. Önceki yazılarımda ak ve kara büyüler hakkında bilgilendirmeler yapmıştım. Adet kanı büyüsü kara büyü çirkin işlemler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp