Adım Adım Bağlama Büyüsü

Adım Adım Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri herkes tarafından merak edilir. Erkek arkadaşınızla mı kavga ettiniz? İşinizde patronunuz ile problemler mi yaşıyorsunuz? Artık sevildiğinizi mi düşünmüyorsunuz? Yeni bir ilişki mi istiyorsunuz? İlişkinizde partneriniz size deliler gibi bağlansın mı istiyorsunuz? O zaman bu yazılar tam size göre olacak. Hemen okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu yazıda sizde profesyonel bağlama büyüsü nedir ve nasıl yapılır, en en özel bağlama büyüsü hangisidir, adım adım bağlama büyüleri nasıl olur bunları açıklayacağız. İlk olarak bağlama büyüsü nedir onu açıklayalım.

Bağlama Büyüsü

Konunun anlaşılması için ilk olarak bağlama büyüsünün ne olduğunun anlaşılır olması gerekmektedir. Tersi durumda konu anlaşılmazsa kişi ne büyü yaptırdığını farkında olmaz ve karman çorman bir sonuçla karşılaşabilir. Bağlama büyüsü uzmanlar tarafından yapılan aslında herkesin yapabileceği bir kişinin başka bir kişiye bağlanması için yapılan büyülerdir. Bu tanımdan da anlayabileceğimiz gibi bağlama büyüleri herkese yapılabilir.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Bağlama büyüsü dendiğinde aklımıza ilk aşık olunan kişi ya da hoşlanılan kişi gelse de bu durum tam bu şekilde değildir. Bağlama Büyüleri aslında herkese yapılabilir. Patronunuza, kız arkadaşınıza, iş arkadaşınıza, nişanlınıza, eşinize, erkek arkadaşınıza, anne veya babanıza, kardeşlerinize vb. herkese yapılabilir. Bu yüzden bağlama büyüsü yaparken olaylar çok ince ince araştırılması gerekir. Herkese yapıldığı için yapım aşamasında kişiden kişiye çok farklılıklar gösterebilir.

Adım Adım Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama Büyüsü yaparken ilk önce kime yapacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Bağlama büyüsü yapılan kişiye ve konuya göre farklılıklar göstermektedir. Eğer sevgilinize yapacaksanız farklı eşinize ya da patronunuza yapacaksanız farklı şekilde yapılmaktadır. Bunun en iyi şekilde size bilgi verebilecek kişi bu konuda gideceğiniz uzman olabilir. bunun dışında verilen bilgiler olayların ışığında karar verilmediği için yanlış sonuçlar elde edilmesine neden olacaktır. Bu yüzden bunu yaptırmak istiyorsanız bir uzmana gitmeniz gerekmektedir.

Büyü Dışında Ne Yapılır

Büyü dışında meditasyon ve telepati yapabilirsiniz. Meditasyon sizin odaklanmanızı ve zihninizi boşaltmanızı sağlayarak hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayabilir. Meditasyon yapmanın birçok yolu bulunmaktadır. Bu yollara sosyal medya içerisinde videolar halinde de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda meditasyon yapmak fiziksel olarak da rahatlamanıza ve dinç bir hale gelmenize yardımcı olabilir. Meditasyon yapan insanlar çok rahatladıklarına ve hayatlarında yeni bir döneme başladıklarını söylerler.

Meditasyon Nasıl Büyünün Yerini Tutar

Aslında meditasyon büyünün yerini tutmamaktadır. Meditasyon büyünün yanında yapabileceğiniz bir şeydir. Meditasyon zihninizi temizleyerek hedefinize giden yolda size sağlıklı düşüncelerin ulaşılmasını sağlayabilir. Bunun dışında meditasyonun büyü gibi bir etkisi söz konusu yoktur. İnsanların zihin ve fiziksel olarak rahatlamasının nedeni de zihin olarak sadece odaklandıkları şeyin nefesleri olmasıdır. Fiziksel olarak ise esneme hareketleri ile kasları gevşemektedir.

Büyünün Yanında Telepati

Telepati bir çok insan tarafından hala yapılabilir olduğu tartışmalı bir konudur. Bunun yanında birçok insan da telepati yaptığına inanmaktadır. İnananlarda geçmişten beri yaptıklarını düşünmektedirler. Telepati yapmakta odaklanma kısmı meditasyona benzer. Yapılma amacı artık iletişiminiz olmayan ya da daha önce hiç iletişim kurmadığınız insanlara zihin yolu ile ulaşmanızı sağlamak içindir. Bununda yapılışında birkaç teknik olduğu bilinmektedir. Bunları da uzmanları aracılığı ile öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Adım Adım Bağlama Büyüleri

Adım adım bağlama büyüleri için size yardımcı olmak çok isteriz. Ancak her büyü dediğimiz gibi kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Burada bulunan farklılıklardan yola çıkarak ancak uzman bir kişi size nasıl bir büyü yapabileceğinizi söyleyebilir. Bu durum bir doktorun size ilaç yazmasına benzemektedir. Doktor olmayan biri size ilaç yazmaya kalkarsa eğer kullanacağınız ilaç ile zehirlenebilir ya da başka hastalıklarınızın oluşmasına neden olabilir.

Doktorun yazmış olduğu ilacı kullanırsanız eğer o zaman ancak iyileşebilirsiniz. Büyü durumu da buna benzemektedir. Doktor nasıl sizin diğer hastalıklarınızı sorup durumunuzun ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar bakıp öyle ilaç yazıyorsa büyüde de uzaman kişiler büyü yapılacak olan kişi ile nasıl bir iletişim içerisinde olduğunuzda sizin anne ve babanızın adına kadar her şeyi öğrenip o şekilde size bir büyü bilgisi verebilir.

3 thoughts on “Adım Adım Bağlama Büyüsü

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Ben Almanya buckstehuden sehrinden yasmin benim yllarca ksmetim hic aclmadi Hayatmda evlenme çagim gecti, kismetim cikmadı coluk cocuk yzu goremiyecegim derken yasin hocayi duydum ve aradm isini bilen ve guzel sozlu nazik biri oldgundan sorunsuz bana yardimci olabilecegini soyledi. Sayesinde suan evlendigim ve deliler gibi sevdigim admala bverbaer,m yaiama sevincimi yasin hocaya borcluyum tamamen.

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  Asla asla demeyin ben birdaha kimseye güvenmicem binbir kez dolandırıldım çünkü derken yasin hoca karşıma çıktı benden ayrılan sevgilime geri getirme işlemi yaptırdık sevidğimi sonsuza dek kaybetmemek için elimden gelen herşeyi yaptım ve yasin hoca sayesinde tekrar konuşuyor olduk

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  bende çalışmaya başladım bugün evet hocam gerçekten düzgün yapıyor işini belli zaten

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp