Ağız ve Çene Bağlama (Dil Bağlama) Büyüsü

Çoğu zaman birine karşı istediklerinizi yaptıramazsınız. Bu kişiler eşinizin annesi ya da sizin hakkınızda kötü konuşan ve sürekli olumsuz yorumlar yapan birisi veya birileri olabilir. Ağız bağlama yani dil bağlama büyüsü aslında kişilerin dilleri bağlanması gibi konular için yapılmaz. İsteklerinize razı getirmek dilediğiniz bir şeyin olmasını sağlamak için hazırlanmaktadır.

Çoğu zaman kendiniz yaptığınız okumalar veya telkinler sayesinde sorununuzu çözmek için araştırmalar yaparken bazı zamanlar da da insanlar problemlerini çözmek için iyi bir medyum hocaya ihtiyaç duyarlar. Fakat gerçek anlamda bu işle uğraşan ve başarı sağlayan kişiler azaldığı için bu durum bazen istediğimiz yönde olmayabiliyor. Büyü adı altında farklı çalışmalar yapılıp veya medyum ve hocalık ile alakası olmayan insanların yapmış oldukları yanlış işlemler neticesine sıkıntılı sonuçlar beraberinde gelebiliyor. Bunların olmaması için doğru bir şekilde alınan hizmet çok önemlidir.

Sadece dil bağlamak ya da bir kimseye söz dinletmek geçirmek için değil farklı farklı bir çok alanda medyum ve hocalar çalışmalarını sürdürürler. İlim irfan sahibi olan bu kimseler büyü uygulamaları dışında daha rahmani ve büyü olmayan etkili çalışmalar sizler için uygun olacaktır. Çoğu insan bu şekilde uygulamalar tercih ederler. Bu çalışmalar da aslında havas ilmine dayanır. Havas ilminde yapılan işlemler de genel olarak istenen bilgiler: isim soy isim doğum tarihleri doğum yerleri ve anne adlarıdır. Bazı durumlarda bu bilgiler eksik ya da yanlış olabilir. Bu gibi hususlarda ise resimler ile yapılması mümkün olabilmektedir. Eğer sizlerinde bu konularda sıkıntılarınız var ise iletişime geçerek konuyla ilgili sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp