Aileyi Evliliğe İkna Etme Duası

Bir aileyi evliliğe ikna etmek istiyorsanız ve bu durum istediğiniz gibi gerçekleşmemiş ise aileyi evliliğe ikna etme duası yapmanız mümkündür. Örneğin sevgili olma döneminden sonra çiftler evlenmeye ikna olmamışsa ya da çitlerden biri evliliğe ikna olmamışsa onun için bu dua yapılabilir. Bu dua sevgili olan çiftlerden biri yapabildiği gibi ilişki dışındaki başka bir kişi de o ilişki içinde olanlar için bu duayı gerçekleştirmek istemiş olabilir. Sadece evlilik için geçerli olmayan bu dua aynı zamanda ilişki içine girmek isteyen ya da sevgili olmak isteyen kişiler için de uygulanabilir. Çiftlerden birisi sevgili olmaya yatkınsa fakat diğeri ise sevgili olma konusunda pek istekli veya arzulu değilse ilişki için yatkın olan şahıs da bu duası yapabilir ya da yaptırabilir.

İkna Etme Duasının Farklı Çeşitleri De Var Mıdır?

İkna etme duası sadece evli çiftler için yapılmadığı gibi aynı zamanda sevgililik dönemi geçiren çiftler için de yapılabilir. Bunların dışında akrabalılık durumunda veya aile içindeki başka bireylerin evliliğe ikna edilebilmesi için de yapılmak istenebilir. Aileyi evliliğe ikna etme duası bazı dualarda olduğu gibi çok kolay olmayan bir duadır.

Aileyi Evliliğe İkna Etme Duası Yapılışı

Aileyi evliliğe ikna etme duası için yapılması gereken öncelikle bir medyum bulmaktır. Medyum bulunduktan sonra evliliğe ikna etmek için dua yapılan kişiye özel tılsımlı sözcükler ve vefkler söylenir ya da yazılır. Bunlar peş peşe okunur ve dua yapılan kişi üstünde etkisi yavaş yavaş gözlemlenmeye başlar. Bu şekilde de aileyi evliliğe ikna etme duası gerçekleştirilmiş olur. Tabii bunların dışında dini olarak esma ve hüsnalar da okunur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp