Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüleri kişilerin kendilerini bağlama, aşık etme amacı ile yapılmaktadır. Aşık etme büyüleri normalde var olan büyü çeşitlerinden olup, oldukça yanlış bir durumdur. Büyü yapmak her ne kadar kişilere bir umut olarak bilinse de kişilerin kaderleri ile oynanıldığı için Allah katında kesinlikle yeri yoktur. Aşık etme büyüsü yerine kişiler dua ile olması istediği dileğin olmasını sağlamalıdır. Bu durumda ise aşık etme tılsımları devreye girmektedir. Bu tılsımlar kişilerin dileklerini ve dualarını yerine getirmekte etkili olup, bunlarda hocalar tarafından çeşitli vefk ve dualar yardımı ile yapılmaktadır. Aşık etme büyüsü de böylelikle kişilerin ihtiyaç duyacağı bir durumdan çıkmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü Yapan Hocalar

Aşık etme büyüsü yapan hocalar gerçek hoca kimliğinde olmayıp, gerçek hocalar kişilerin büyü yerine tılsım yapmasını sağlamaktadır. Aşık etme tılsımları hocalar tarafından yapılmakta olup, hocalar kişilerin durumuna göre vefkler ve dualar hazırlayarak tarafınıza ulaştırır. %80 ihtimal vererek yüksek olasılık sunan hocalar 15 ile 40 günlük bir süre vererek etkisini göstermesini bekler. Aşık etme tılsımları yapan hocaların kesinlikle dini açıdan bilir kişi olması gerekmektedir. Dinini tam bilmeyen hoca zaten tılsımları yapamaz. Bazı kişiler sadece kazanç sağlamak amacı ile sizlere büyü altından bazı olanaklar sunarak sizlere 12 saat içerisinde tutacak diyerek garanti vermektedir. Bunlar tamamen asılsız olup, inanmamanızı tavsiye ederiz.

One thought on “Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

  • tarihinde, saat
    Permalink

    ısyerımde bana dsman olmuş kadın var hep bana fazladan ıs vermeye calısyor bırsey yanlış yaptımmı sıkayet edıyor basıma cok buyuk sorunlar acııyor bırssey de yaptığım yok ısımı bozdu hayatımı maf ettı takıntılı bana. Internetde araştırdım hakkımda kötü şeyler konuşuyordu ona dil bağlama vefki önerdi hocamız yaptığı vefk gerçekten deişe yaradı artık hakkımda kötü konuşmuyor bu sayede hocamdan Allah razı olsun

    Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp