Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevgilileri birbirinden ayırma eylemi içerisinde olan kişiler sıklıkla büyülere yönelmektedirler. Çok uzun zamandan beri ayırma büyüleri kullanılmaktadır. Sadece medyumlar tarafından yapılabilen bu çalışmalar isteğe göre veya talebe göre yapılabilmektedir. Sadece sevgilileri değil evli olan kişileri de birbirinden ayırmak için yapılabilmektedir.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Bozma

Sevgililerin en sık yaşadığı sorunlar birbirleri ile anlaşamamaları ve sonrasında ayrılmaları olarak gündeme gelmektedir. Bazı kişiler sizi çekemediği için ya da sevgilinize aşık ola başka birisi sizi ayırmak için medyumlara büyü yaptırabilmektedir. Ayırma büyüsü belirtileri aslında üzerinizde büyü olduğunu gösterebilmektedir. Aranızda anlaşmazlıklar, sevginizin nefrete dönüşmesi, birbirinizden uzaklaşmak istemeniz, tartışmalar, kavgalar derken belirtiler kendisini açıkça ifade ederler.

Aynı zamanda evli olan bir adama başka bir kadın eşinden ayrılması için ve sonrasında kendisi ile evlenmesi için büyü yaptırabilmektedir. Tersi olarak da düşünülebilir. Böyle bir büyüye maruz kalmış evli çift ev içerisinde huzursuz olmaya başlarlar. Sürekli tartışmalar beraberinde evden çekip gitmeye kadar ilerler. Üzerimde büyü var mı diye baktıran kişiler genelde büyü olduğunu fark ederler ve bunu bozdurmak için medyumdan destek alırlar.

Herhangi birisi size büyü yapmış ise önce bunu kesinleştirmek için bakım yaptırmanız gerekiyor. Rabıta bakımı denilen bu uygulama sadece medyumlar tarafından yapılır. Üzerinizde büyü olup olmadığına siz karar veremezsiniz. Medyum size bildirdikten sonra neler yapılması gerektiği konusuda da bilgi verecektir. Biz büyü yapmayız ve bozmayız bu nedenle sadece paylaşım için merak gidermek adına buradan paylaşmış bulunmaktayız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp