Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanlar yaşamlarında belli sorunlar ile mücadele etmek zorunda olup, bu sorunlardan birisi de genellikle aşktır. Aşk insan yaşamında kişilerin gözlerini kör ettiği için istenilmeyen durumları bile farkında olmadan karşıdakini elde etmek için yapılmaktadır. Özellikle sevdiğiniz kişi başkası ile birliktelik sürüyor ise bu durum daha çok can yakıcı bulunduğu için ayırma büyüsü gündeme gelmektedir. Büyüler insanların isteyip de ulaşmadığı ya da zarar vermek istedikleri kişiler üzerinde yapılmakta olup, ayırma büyüleri de bunlardan birisidir. Ayırma büyüleri sevdiğimi sevgilisinden ayırma amacı ile yapıldığı gibi bazı zamanlarda ise oğlumu eşinden ayırma, kızımı eşinden ayırma, kocamı sevgilisinden ayırma gibi şekillerde de yapılabilir.

Ayırma Büyüsü Tarifi

Ayırma büyüleri nasıl yapılır konusu da aslında en çok aranılan terimler içerisinde yerini almakta olup, büyülerin tarifleri aranan asıl kelimedir. Fakat büyülerin tarifleri internet üzerinden verilmesi doğru bir seçenek olmadığı gibi veren kişiler de aslında doğru bilgileri vermemektedir. Bunlara inanarak büyü yapmaya kalkmak oldukça yanlış bir durum olup, kesinlikle böyle şeylere inanmamanızı tavsiye ederiz. Aksi halde zarar görmeniz mümkün bir durumdur. Ayırma büyüsü tarifi veya herhangi bir büyünün tarifi kesinlikle internette doğru şekilde verilmemektedir. Aynı zaman da büyüler oldukça yanlış bir seçenek olup, Allah katında kesinlikle yeri yoktur ve günahtır.

2 thoughts on “Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Arkadaşlar vefkim çok temiz ve düzernli geldi hocam sağolsun kullanmaya başladım talimatlara harfiyen uyucağım çok memnunum şimdikten.

  Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  Üniversitede tanıştığım bir erkek arkadaşım vardı. Başlarda çok düzgün birine benzediği için birkaç kere kahve içtim onunla fakat zaman ilerledikçe ondan hoşlanmadığımı düşündüm ve konuşmayı kestim. Yıllar geçti başka bir ilişkiye başladım ama asla peşimi bırakmadı. Neler neler dediysem de hala beni takip etmeye ve erkek arkadaşıma tehditler savurmaya devam etti. Bir türlü ondan kurtulamıyordum. Bu yüzden polise gitmeyi bile düşündüm fakat olayın aileme yansımasından çekiniyordum. Kendimi çok tedirgin hissediyordum, bana zarar vermesinden çok korkuyordum. Neyse ki bir arkadaşım aracılığıyla medyum yasin hocayla tanıştım. Kendisi beni takip eden ve hayatımı zindana çeviren kişiye soğutma celbi yaptı. O günden beri bir daha karşıma asla çıkmadı ve beni rahatsız etmedi. O kadar mutluyum ki artık rahat rahat dolaşabiliyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp