Ayrılanı Geri Getirmek için Büyü Duası

Ayrılan veya bir sebepten ötürü sizi terk eden eşiniz, nişanlınız veya sevdiğiniz birinin size geri gelmesini sağlamak amaçlı hazırlanmaktadır. Büyü değildir ve okunacak duaları ile etkiyi arttırmak gibi uygulamaları vardır. Bu çalışmalar havas ilmindeki nadide işlemler arasında yer alır. Sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız da en çok tercih edilen dualar arasında yer alır. Erkek veya kadın fark etmez. Genelde aşk acısı çeken ve bir türlü aklından söküp atamadığı çok sevip değer veren kişi bu uygulamayı yapmak ister veya profesyonel bir destek alarak sorununu çözüme kavuşturmak ister.

Geri getirmek için bir çok yöntem veya dualar ile hazırlanan okumalar da bulunur. Giden birini size geri getirmek bağlamak için belirli zamanlara okunan ve niyet edildikten sonra yapılan çalışmalardır. Örnek verecek olursak Karia suresi matlubun üzerine 44 defa okunup nefes edilecek şekilde üflenir. Aynı sure; bir bardak suya ya da yenilecek bir tatlı üzerine 88 kere olup yedirilirse Allah’ın izniyle hayırlara vesile olacaktır.

Rahmani telkinler yapımında isim soy isim doğum tarihleri (gün ay ve yıl) olarak doğum yerleri ve anne adları kullanır. Bunların eksik şüpheli yada bilinememesi durumlarında resim veya fotoğraflar var ise bu şekilde de hazırlanabilmektedir. Başarı şansları oldukça yüksek tılsımlardır. Dilerseniz Geri getirme ve ayrılanları birleştirme konusunda daha detaylı bilgi alıp konuyla ilgili çalışmalar hazırlatmak için iletişime geçebilir ve Allah’ın izniyle problemleri gidermek hususunda uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp