Bana Aşık Olması İçin Dua

Kişiler sevdikleri insan için bana aşık olması için dua arayışına girebilirler. Bu insanların kişileri kendilerine aşık etmek için büyü yaptırma yoluna gittikleri de görülür. Büyü yaptırılarak kurulan beraberliklerde zaman içinde birçok sorun yaşanmaya başlar. Öncelikle büyünün etkisi bittiğinde aşık edilen kişi soğumaya ve uzaklaşmaya başlar. Ayrıca büyülerin güçlü etkileri hem büyü yaptıran kişiyi hem de büyü yapılan kişiyi olumsuz etkiler. Bu nedenle eğer kişinin amacı bağlamaksa, mutlaka dualardan yardım almalıdır.

Etkili Bağlama Duaları

Kişi birini seviyorsa ve bu sevgi tek taraflı yaşanıyorsa acı çekmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu durumlarda sevilen kişinin de bağlanması için bana aşık olması için dua okumak en etkili yoldur. Dualar yoluyla Allah’tan dilek dilemenin bir büyü uygulaması olarak kabul edilmesi söz konusu olamaz. Bu nedenle sevilen kişinin bağlanması için duaların güçlü etkilerinden medet ummak yerinde olur.

Kişilerin sevdikleri insanın sevmesini sağlamak için bana aşık olması için dua seçenekleri oldukça fazladır. Bu amaç için okunabilecek çeşitli dualar Kuran’da bulunmaktadır. Bu dua sıralaması bozulmadan bir kez Fatiha Suresi, iki kez İnşirah Suresi, üç kez Nas Suresi ve son kez, bir defa daha Fatiha Suresi okunarak tamamlanır. Toplamda yedi adet sure okunmaktadır. Ayrıca Rahman, Kafi ve Vedud esmaları da toplamda 21 kez okunur. Bu esmalar her biri yedişer kez olmak kaydıyla okunur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp