Beyaz Biber Büyüsü

Muhabbet büyülerin bir tanesi de beyaz biber büyüsü olarak kabul edilir. Büyü yaparken kullanılan malzemeler yapılan büyünün amacına göre değişiklik gösterir.

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler

Büyü yaparken madenler, taşlar, kumaşlar ve bitkiler kullanılır. Bakır, demir, altın, gümüş, kurşun ve cıva büyü yapmak için kullanılan madenlerdir. Akik ve zümrüt büyü uygulamaları için kullanılan taşlar arasındadır. Keten, pamuk ve ipekli kumaşlar da büyü aracı olarak kullanılabilir.

Büyü yaparken renklerin kullanımına da dikkat edilir. Büyüde kullanılan renkleri, büyü yapılan kişinin burcu ve kişisel özellikleri belirler.

Büyü uygulamalarında yoğun bitki kullanımı da söz konusudur. Günlük, karabiber, kırmızı biber, beyaz biber, karanfil, safran, amber kullanılan bitkilerin sadece bir kaçıdır.

Bazı insanların büyüden etkilenmediği düşünülür. Oysa her insan bu güçlü enerjilerden etkilenir. Burada öne çıkan, büyü yapılan kişinin özellikleridir. Güçlü iradesi ve mantığı olan insanlara büyü etki etmiyor gibi gözükür. Aslında büyü bu kişilere de tesir ediyordur, fakat iradesi çok güçlü olan kişiler çabuk teslim olmaz. Bu nedenle bu kişilerin iradesini kırmak için de büyüler yapılır.

Büyüler Nasıl Hazırlanır?

Büyü yapılacak olan kişilerin özelliklerini iyi bilmek gerekir. Kişisel özellikleri yanında şahsi bilgileri de bilinmelidir. Büyüler ve muskalar bu özelliklere göre yapılan hesaplamalar doğrultusunda hazırlanır.

Büyü yapan kişi büyüde kesinlikle el yazısı kullanmalıdır. Yapılan hesaplamalarla, büyü yapılacak kişinin büyüye uygun olduğu zamanlar belirlenir. Büyü bu zaman aralıklarında uygulanır. Kullanılan mürekkebin de çok önemi vardır. Yapılacak büyünün amacına göre, kötü büyüler ya da iyilik büyüleri için ayrı mürekkepler kullanılır. Günümüzde piyasada olan mürekkeplerle büyü yapmak mümkün değildir. Yapılacak muskanın çeşidine göre mürekkep uygulayıcı tarafından özel olarak hazırlanır. Mürekkepler çeşitli bitkilerle ve duruma göre kanla hazırlanır.

Beyaz Biber Büyüsü Neden Yapılır?

Beyaz biber büyüsü genellikle giden sevgilinin geri gelmesi amacıyla yapılır. Neredeyse biber aracılığıyla yapılan büyülerin hepsi aynı amaca hizmet eder. Terk edilip ayrılık acısına katlanamayan taraf, beyaz biber büyüsü yaptırarak sevdiği insanı yanına getirmeye çalışır. Ne tür olursa olsun biber büyüleri oldukça etkilidir ve giden insanları geri getirme konusunda çok başarılıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp