Biber Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüler insanları iradeleri dışında davranmaya zorlayan enerjilerdir. İyi niyetle yapılan bir ak büyü olsun, kötü niyetle yapılan bir kara büyü olsun iki büyü tarzı da insan iradesine saldırır.

Büyülerden kurtulmak için medyum ya da hocalardan yardım alınabilir. Fakat bazı çok etkili büyülerin bozulması çok zor hatta imkansız olabilir. Kişi üzerinde büyü olduğunu düşünüyorsa Allaha sığınarak dualardan faydalanabilir.

Fatiha Suresi, Felak Suresi, Nas Suresi, İnşirah Suresi biber büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı olabilir.

Büyü Belirtileri

İnsanlar kendilerinde aniden ortaya çıkan değişiklikleri fark edebilir. Çevrelerindeki insanlardan da bu konuda uyarı alabilirler. Büyüler kişinin dengelerini bozan çok etkili manevi enerjilerdir.

Kişinin kendisinde veya yakın çevresinde yolunda gitmeyen şeyler varsa, kendinde veya tanıdığı insanlarda ani karakter değişiklikleri görülüyorsa akla büyü gelebilir. Genellikle büyü yapılan kişi kendisindeki değişiklikleri pek fark etmez. Bu değişiklikleri ailesi ve yakın çevresi fark eder.

Kişinin eğer birden uyku bozuklukları başlamışsa ve uykusundan korkarak uyanıyorsa, rüyalarında tanımlayamadığı varlıklar ve birtakım hayvanlar görüyorsa, uyurken dişlerini sıkıyorsa ve halsizlik ve bitkinlik hissediyorsa, takip edildiğini düşünüyorsa, sinirliyse ve kimsenin duymadığı sesleri duyuyorsa bunlar büyüye maruz kalmak anlamına gelebilir.

Sureler Aracılığıyla Büyü Bozma

Büyülerin neden olduğu elektromanyetik etki kişilerin baş edemeyeceği düzeydeki enerjilerdir. Bu nedenle büyüye maruz kalan kişinin, büyüyü yaptıran kişinin istekleri doğrultusunda değişmesi ve hareket etmesi kaçınılmaz olacaktır.

Kişinin maruz kaldığı büyülerden kurtulması veya büyüden korunması amacıyla yapılacak en doğru hareket Kur’an-ı Kerim ayetlerine sığınmak olacaktır. Kişiye yapılan büyü ister iyi niyetle, ister art niyetle yapılmış olsun amaç kişinin düşüncelerini değiştirmektir.

Kur’an ayetlerinden faydalanmak maruz kalınan büyülerin çözülmesinin tek yoludur. Bazı durumlarda Ayet-i kerimelerin yanında farklı uygulamaların yapılması da gerekebilir. Burada kişi ayet okumalarında hatalar yapıyor olabilir ve belki de inancı yeterince güçlü olmayabilir. Bu gibi durumlarda kişiler gereken duaları okuduklarını ve fayda görmediklerini belirtebilirler. Ne olursa olsun tek çözüm dualara sığınmaktır.

Biber büyüsü bozulması imkansız olan büyüler arasındadır. Biber büyülerinin etkisinden kurtulmak için de tek çözüm dualar olacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp