Biber Büyüsü Yapanlar

Biber büyüleri en güçlü bağlama büyüleri olarak kabul edilir ve etkileri çok büyüktür. Bu nedenle biber büyüsü yapmak isteyenler kesinlikle tek başına hareket etmemelidir. Biber büyülerinde kuvvetli tılsımlar kullanılır. Bilinçsiz hareket etmek kişiyi kötü enerjilere maruz bırakabilir bu nedenle dikkatli olmak şarttır.

Biber Büyüsü Uygulamaları

Biber büyüleri aynı amaca hizmet etmekle birlikte kırmızı biber büyüsü, beyaz biber büyüsü, yeşil biber büyüsü, karabiber büyüsü, pul biber büyüsü ve biber tohumu büyüsü olarak kendi içinde ayrılır. Genelde hepsinin uygulaması aynıdır fakat içlerinden karabiber büyüsünü ayrı tutmak gerekir. Karabiber büyüsü bağlama amaçlı yapıldığı gibi farklı niyetler için de kullanılabilir. Ayırma büyüleri için de karabiber kullanılabilir.

Kişi biber büyüsü yaptırmaya karar verdiyse öncelikle bir hoca veya medyumdan yardım almalıdır. Biber büyüleri uygulamaları değişiklik gösterebilir. Burada hangi amaçla yapıldığı, yöntemi de belirler.

Biber büyüsünün yapılması için bibere ve ateşe ihtiyaç vardır. Biberlere Süryanice ve İbranice sözler söylenir ve gereken dualar okunur. Bu işlemler yapıldıktan sonra bibere büyüyü yapan ve yaptırılacak olan kişilerin bilgileri söylenir. Yapan ve yapılan kişinin doğum tarihleri ve yıldız uyumları aktarılır. Daha sonra biber ateşe atılır. Biber ateşte yanarken okumalar da sürer.

Niyetin Önemi

Aşk adına biber büyüsü yapanlar için niyet çok önemlidir. Büyü yapılırken niyet söylenir ve buna yürekten inanıyor olmak çok önemlidir. Bu büyünün etkili olması için gereken ana unsurdur. Eğer gerçekten çok isteyerek niyet edilmemişse büyü tutmaz.

Biber büyüleri yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Büyü esnasında eksik söylem yapılmamalıdır. Aynı şekilde hatalı sözcükler de sarf edilmemelidir. Eğer bu tarz hatalar yapılırsa büyünün tesiri yok olur. Hata yapmak, büyünün oluşturduğu enerjinin yanlış yönlenmesine de neden olabilir.

Biber büyüleri çok etkili büyüler oldukları için yapılır yapılmaz etkilemeye başlarlar. Bir kerelik uygulanan biber büyüleri olduğu gibi, yedi gün peş peşe uygulanan çeşitleri de mevcuttur. Biber büyüsü yapılan kişiyi, yaptıran kişiye tamamen bağlama süresi bir hafta kadardır. Bir haftanın sonunda büyü yapılan kişi, yaptıran kişiden vazgeçemez duruma gelir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp