Biber Büyüsü

Sayılamayacak kadar çok büyü çeşidi vardır. İnsanlık var olduğundan beri ilgi duyulan ve medet umulan büyü çeşitleri yazılı olarak ya da duyularak günümüze kadar ulaşmıştır. Günümüze kadar gelen büyüler arasında biber büyüsü de bulunur.

Biber Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Biber büyüsü uygulamaları birçok biber türü kullanılarak yapılır. Muhabbet büyüleri sınıfından sayılabilir. İlişkilerde giden tarafın geri dönmesini sağlamak veya birbirini seven çiftler arasındaki mutluluğun sürekliliğini sağlamak amacıyla yapılabilir.

Biber büyüsü acı biber büyüsü ve kırmızı biber büyüsü olarak da bilinir. Biber büyüsünü kişiler kendileri yapmayı denememelidir. Biber büyüsünü yapan medyumun da çok dikkatli davranması gerekir.

Biber büyüsü sevgililerin bağlanması amacıyla yapılır. Biber büyüsünün yanında bir aşk büyüsü de yapılırsa çift ölene kadar birbirine bağlı kalır. Biber büyüleri oldukça etkilidir ve sonuçları başarılıdır.

Biber Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bir biberin üzerine uygun olan dua okunur ve biber ateşte yakılır. Biber büyüsü uygulamasının, kişinin şahsi bilgilerine göre kişiye özel olması gerekir. Kişinin bilgilerinin yanında, çiftin yıldız uyumuna ve doğum tarihlerine de bakılır. Büyünün tutması ortalama bir hafta içinde gerçekleşir.

Büyünün tutması için öncelikle inanmak gerekir. Tam manasıyla inanılmazsa büyü tutmaz. Kırmızı biberin üzerine, kişilerin bilgilerine göre hazırlanan tılsımlar yazılır. Biberin üzerine yazılan tılsımların tam zamanında yazılması gerekir. Zaman kaçırılırsa büyü tutmaz.

Büyü yapıldıktan sonra sabırla beklemek gerekir. Eğer biber büyüsü giden bir sevgili için yapılmışsa, büyünün tutması halinde giden taraf geri dönecek ve daha mutlu bir beraberlik başlayacaktır. Biber büyüsü birlikte olan sevgiliye yapılmışsa aradaki muhabbet iyice artacaktır.

Biber Büyüsünün Belirtileri

Biber büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra yapılan kişide biber büyüsünün belirtileri görülmeye başlar. Büyü yapılan kişi ilişkiyi bitirip uzaklaşan kişiyse, öncelikle bir huzur hissetmeye ve bıraktığı sevgilisine karşı özlem duymaya başlayacaktır. Biber büyüsü yapılan kişi bıraktığı sevgilisine geri dönecektir.

Biber büyüsünün bozulması çok kolay değildir. Bu nedenle biber büyüsü yaptırmak isteyen kişinin duygularından çok emin olması gerekir. Biber büyüsünde zamanlama çok önemlidir ve  büyüyü uygulayan medyumun çok dikkatli davranması gerekir. Zamanlamaya riayet edilmezse büyü tutmayacaktır.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp