Biber Tohumu Büyüsü

Kişi sevdiğini kendisine bağlamak için büyü yaptırma yoluna gidiyorsa önce oturup düşünmelidir. Bu insanı gerçekten sevip sevmediğinden ve onunla bir ömür geçirmeye hazır olup olmadığından emin olmalıdır. Zira aşık etme büyüsü flört etmek için yapılacak bir büyü değildir.

Aşk İçin Büyü

Kişilerin birisini kendilerine aşık etmek amacıyla yapılan aşk büyüleri oldukça etkili büyülerdir ve şakaya gelmez. Kişi o insanla gerçekten evlenmeyi düşünüyorsa bu yola başvurmalıdır. Bu tarz büyüler tamamen temiz duygularla yapılmalıdır. Birini, sevdiğinin elinden almak için yaptırılan aşk büyüleri artık muhabbet büyüleri arasından çıkar ve ayırma büyüsü sınıfına girer. Ayırma büyüleri de hem uygulatanı hem de bu büyüyü uygulayanı vebal altında bırakacak kara büyülerdir.

Aşk ve sevgi son derece saf duygulardır ve bu saflığı bozmamak gerekir. Büyüye maruz kalan tarafın hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacağı için, emin olunmadan kimsenin hayatıyla oynamak doğru değildir.

Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri pek çok yolla uygulanabilir. Çeşitli aşk büyüsü uygulamaları vardır. Bağlama büyülerinde sık kullanılan vefk uygulaması yapılabilir. Medyumlar fotoğraflar aracılığıyla aşk büyüsü yapabilir. Kişinin eşyaları kullanılarak büyü yapılabilir.

En etkili aşık etme büyüsü olarak biber büyüleri çok sık kullanılır. Biber büyülerinin çoğu aşık etme amaçlı yapılır. Kişi sevdiği insanı elde etmek için ona biber tohumu büyüsü yaptırabilir.

Biber büyüleri biberleri yakma suretiyle uygulanır. Biber tohumu büyüsü için de aynı uygulama geçerlidir. Biber tohumlarının üzerine tılsımlar yapılır ve dualar okunur. Daha sonra yedi gün boyunca, gece yarısından sonra bu biber tohumları ateşe atılarak yakılır. Bu esnada yine dua okunur ve niyet edilir. Yedi günün sonunda büyü yapılan kişi, yaptıran kişiye aşık olacaktır.

Büyüler çok güçlü enerjiler açığa çıkarır. Bu enerjilerin yönlendirildiği kişi iradesini tamamen kaybedecektir. Düşünceleri değişecek ve büyüyü yaptıran kişinin kontrolüne girecektir. Bu nedenle biber tohumu büyüsü yaparken, emin olmak çok önemlidir. Büyü yolu ile sağlanan bu birliktelikte, büyü yaptıran kişi ilişkiyi bitirmeye kalkarsa, bu sefer o kötü enerjilere maruz kalacaktır ve ayrılmak hiç kolay olmayacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp