Bir Kızın Aşık Olması için Edilecek Dua

Aşk konusunda edilen duaların ne kadar etkili olduğu bilinmektedir. Duaları doğru sayıda ve doğru zamanda okumak ve kalben inanmak çok başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Dinimiz tüm dileklerin dualar yoluyla Allah’tan istenmesini tavsiye eder. Bu nedenle bir erkek bir kızın aşık olması için edilecek dua arayışında ise doğru yolda demektir.

Kendine Aşık Etme Duası

Aşk en yüce duygulardan biri olarak kabul edilir ve karşılıklı yaşandığı zaman çok tatmin edicidir. Tek taraflı yaşanan aşkların acı veren bir duygu haline dönüştüğü bilinmektedir. Çoğu erkek ret edilme korkusu yaşar ve bu nedenle duygularını aşık olduğu kıza açıklamaktan çekinir. Bu nedenle zor durumda kalan erkekler bir kızın aşık olması için edilecek dua ile karşı tarafın ilgi duymasını sağlamaya çalışabilirler.

Kendine aşık etme duaları esmalar yoluyla yapılır. Esmaların yanında yer alan sureler ve ayetler de okunmalıdır. Bir erkek bir kızın aşık olması için edilecek dua okumadan önce kendisini manen iyice hazırlamalıdır. Duanın yürekten ve samimi olarak edilmesi çok önemlidir. Dua tavsiye edilen günlerde, zamanlarda ve adette okunmalıdır. Dua okunacak olan ortamın sakin olması kişinin kendisini manen verebilmesinde önemlidir. Dua okunmadan önce abdest alınmalıdır ve gerekirse namaz da kılınmalıdır. Duanın kıbleye dönerek okunması gerekir. Kişi bedenini ve ruhunu arındırdıktan sonra gönülden dua etmeye başlayabilir. Dua okunurken hayırlı ise kabul olması Allah’tan dilenmelidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp