Birinden veya Bir Şeyden Soğutma Büyüsü

Soğukluk veya soğutma kelimesinden bir çok anlam çıkabilmektedir. Ancak genel olarak bakılınca soğutma; uzak tutmak ayırmak, terk ettirmek gibi konuları ele alır. İnsanların farklı farklı bir çok istekleri veya sorunları olabiliyor. Bu sıkıntıların giderilmesi için, sorunları ortadan kaldırmak ve istenilen amaca ulaşmak yönünde çalışmalar ve istekleri vesile kılarak neticeye ulaşmak istenilir.

İstenmeyen birinden kendinizi uzak tutmak veya onun sizden soğuyup uzaklaşması niyetiyle hazırlanan büyü yöntemleri veya tılsımlar da bulunmaktadır. Ayrıca dua ile de soğutma veya uzaklaştırma konularının yapılması mümkündür. Size zarar veren veya hayatınızda olmasını artık istemediğiniz birini sorunsuz şekilde sizden uzaklaştırmak ve soğutmak amacıyla yapılmaktadır. Kişi kendindeki bu değişimi anlamayacaktır bile. Çünkü iradeye bağlı olarak yapılan bir işlemdir. Papaz büyüsü işlemiyle bile soğutma veya ayırma yapılabilmektedir.

Kimi insanlar birinden kendini soğutmak uzak tutmak isterken kimileri de bir şeyden veya örnek verecek olursak; alkol, kumar ya da kötü bir arkadaş çevresi gibi konuları bünyesinde barındırır. İnsanlar sadece kişilerden soğumaz veya uzaklaşmaz. Evliliğinize zarar veren eşinizin kötü arkadaşları ya da alkolik bir sevgili yada eşin bu bağımlılıktan kurtulması veyahut kumar gibi çirkin pis, çocuklarınızın rızkını başka yerlerde har vurup harman savuran bir babaya gibi.. Bu yönde insanların bir çok dileği ve isteklerinin olması için hazırladığı çalışmalar bulunmakta ve halen yapılmaktadır. Soğutma büyüsü de bir çok konu için hazırlanabilmektedir.

Sizin de bu veya buna benzeyen konularda sıkıntılarınız var ise bir bilene danışıp fikir almanız gerekir. İnsanlar çoğu zaman çok fazla bilgi ilim sahibi olmadıklarında bu tarz konularda ellerinden bir şey gelmez. Elbette kendiniz değil bu konularda bir uzman medyum hocaya danışıp konuyla ilgili destek almanız size fayda sağlayacak ve belkide onun vesilesi ile sorunlarınızdan kurtulacaksınız… Şunu unutmamalıyız: herşey Allah’tandır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp