Boncuk Büyüsü İle Kişiyi Korkutma

Büyüler yapılırken genelde aynı malzemeler kullanılır. Fakat bazı özel büyüler için özel malzemeler kullanılmaktadır. Bu büyülerden biri de boncuk kullanılarak yapılan büyüdür. Bu büyü özel bir büyüdür ve odlukça da kuvvetlidir. Boncuk büyüsünü kolay kolay herkes yapamaz. Bu yüzden bu büyü için mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kesinlikle kendiniz bu büyüleri yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktir de büyünün korkutan tüm özelliklerini siz de taşımaya başlayacaksınızdır. Boncuk büyüsü ile kişiyi korkutma kişinin psikolojisini bozmak için yapılır. Boncuk büyüsünün yapılışında genellikle üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler büyü süresince kişiyi yakından takip ederler ve her türlü korku verme işlemini onlar gerçekleştirir.

Kişiye Korku Veren Büyünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Kişiye korku veren büyü yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden sürekli olarak üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler kişinin tamamen hayatını etkiler ve karar verme yetisini elinden alır. Boncuk büyüsü ile kişiyi korkutma için medyuma gittiğinizde medyum üç adet şeffaf boncuk üzerine büyüyü yapar. Büyü yapıldıktan sonra bu şeffaf misketlerin için siyah bir duman ile kaplanacaktır. Bu misketleri büyüden etkilenmesini istediğiniz kişinin evine saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde kişi büyünün tesiri altına girecektir. Büyüden etkilenen kişi artık sürekli olarak olumsuz düşüncelere kapılacak ve ölümü düşünmeye başlayacaktır. Bu büyünün en büyük özelliği ise kişiye üç harflilerin farklı şekillerde gözükmesidir. Bu yüzden de oldukça tehlikeli ve zor bir büyüdür. Fakat dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Büyü yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde büyü yapmıyoruz.

Boncuk Büyüsünün Tesir Süresi

Boncuk büyüsü belli bir tesir süresine sahiptir. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkmaya başlayacaktır ve kendi davranışlarına, hayatına geri dönecektir. Boncuk büyüsü ile kişiyi korkutma için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresini uzatmak için aynı medyuma giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayacaksınızdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp