Boşanma Duası

Kimi zaman ailelerde şiddetli geçimsizlikler hatta şiddet yaşanabilir. Mağdur olan taraf boşanmak ve eşinden kurtulmak istese de bu her zaman mümkün olmaz. Genellikle eş boşanmayı kabul etmez veya kişinin boşanmaması için büyük baskı oluşturulur. Ülkemizde bu nedenle medyumlara çok sık başvurulmaktadır ve kadın ya da erkek boşanma büyüsü yaptırmak istemektedir. Medyumlar etkili boşanma duası ile zor durumda olan eşe yardım eder.

Eşi Uzaklaştırma Duası

Evlilik kişi için yürütülemez hale geldiyse, kişinin eşinin kedisinden soğutması için uygulanacak yöntemler vardır. En etkilisinin papaz büyüleri olduğu düşünülür ve bunlar soğutma ve ayırma büyüleridir. Bu amaçla kullanılan ve son derece etkili olan boşanma duası uygulandıktan sonra boşanmak istemeyen eşin kendisi evliliği bitirir. Üzerine boşanma duası okunan kişi eşinden tiksinmeye başlar ve artık bir arada duramayacak hale gelir. Artık kişi evliliği kendisi bitirmek isteyeceği için yaşanabilecek olumsuzlukların da önüne geçilmiş olur.

Soğutma büyüleri ve soğutma dualarının çok etkili olduğu ve zaman zaman birbirini seven insanları ayırmak için kullanıldığı bilinmektedir. Sevenleri ayırma amacıyla yapılan soğutma büyüleri kötü niyetlerle yapılır ve insanların hayrına olan uygulamalar değildir. Boşanmak için yapılan uygulamalarda ise zor durumda olan eşin feraha çıkması amaçlanır. Bu nedenle okunacak boşanma duası bir kişinin hayrı içindir bu nedenle kara büyüler sınıfından çıkar ve bir ak büyü olarak kabul edilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp