Büyü Bozma Duası

İnsanlar hiç ummadıkları zamanlarda başka kişiler tarafından yapılan büyülere maruz kalmaktadırlar. İstenilmeyen bu durum karşısında kişiler üzerinde bir büyü olduğunu er ya da geç öğrenebilmektedir. Bu durum karşısında büyü bozma duası ile aslında bir nevi bu istemsizce yapılan durumdan kurtulabilirsiniz.

Felak Suresi İle Büyüden Kurtulun

Şüphesiz peygamber efendimizin kendisine büyü yapıldığını düşünmesi üzerine Felak suresi ile büyüden kurtulduğu rivayeti bulunmaktadır. Büyü bozmak için uygulanan yöntemlerden en etkili olanı olarak bilinir.  Abdest alındıktan sonra kıbleye dönülür ve diz üstü çökülerek ellerinizi semaya kaldırıp ‘’ felan kişinin tarafıma yaptığı büyüden kurtulmak istiyorum’’ şeklinde felak suresi okunur.

Ayete’l-Kürsi Duası

Büyü bozmak için okunacak dualardan birisi de Ayete’l-Kürsi olmaktadır. Sizden istenilen şartları yerine getirerek okunacak olan dua ve yanında devam ettirilecek uygulamaları yaparak felan kişinin size yaptırdığı büyüden kurtulabilirsiniz.

Daha birçok dua ile büyüden kurtulmak mümkündür. Daha detaylı araştırmalar sizlere yeterince bilgi sağlayacaktır.

İnşirah Suresi

Büyüden kurtulmak için inşirah suresini okuyarak kurtulmanız mümkündür. Şüphesiz istenilmeyen bir büyüden kurtulmak için yapılması gerekenler arasında en büyük işlerden birisi dua okumaktır. Bu duayı okumadan önce belirlenen bir yakarış sözcüğünü okumanız ve toplamda 41 defa inşirah suresini okumanız gerekmektedir.

Fatiha Suresi

Her zaman namaz kılarken eksik etmediğimiz fatiha suresi 71 defa okunarak büyüden kurtulmak mümkündür. Büyü bozma duası olarak tercih edebileceğiniz bu dua öncesinde yakarış sözcüklerini okumanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp