Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu?

Büyü denildiği zaman akıllara zaten büyüyü yapan kişilerin cinler âlemiyle ilgilenen kişiler tarafından yapıldığı bilinmelidir. Yani buradan çıkacak sonuç ise büyü ile cin arasında ciddi bir ikileşim söz konusudur.

Genelde kara büyü yapıldığı zaman insanları hayatında olumsuzluklar baş göstersin diye cinler kişiye musallat edilebilmektedir. Ak büyüler iyi niyetle yapıldığı için aslında pek bir bağı cinlerle olmaz.

Kuran-ı Kerim’de cinlere ayrılan bölümde ‘’ cinler dumansız ateşten yaratılmıştır ‘’ şeklinde bir ibare bulunmaktadır. Yani insanların enerjisi ile çok ciddi bir alakası bulunur. Bu hayatın bir parçaları olmasına rağmen hacmi ve kütlesi olmayan varlıklara cin denir. Halk arasında adı dahi anılmak istemeyen cinler daha çok ‘’ üç harfliler ‘’ olarak anılmaktadır.

Cinler insan hayatı için iki farklı kategoride yaratılmıştır. Birisi iyi niyetli olan cinler genelde insanlara gözükmezler. Diğerleri ise insana gözüken insanları korkutmak için çeşitli eylemlerde bulunanlarıdır. Gece olduğu zaman insanlara musallat olabildiği gibi gündüzleri de her an yanınızda olabilmektedirler. Gece su sesi duyulması, kapının çalınması veya ışıkların sönükken aniden yanması gibi eylemlerle görülebilmektedir.

Her ne kadar cinler insanlara kötülük edecek seviyede yaratılmış olsalar da Kuran-ı Kerimde açıkça belli edile bir şey ise insanların tüm canlılardan üstün tutulmasıdır. Eğer böyle bir belirtileri yaşıyorsanız büyülerden kaynaklı cinler olduğunu görüyorsanız bu konulardan rahatsızlığınız varsa bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Biz Ne Yapıyoruz?

Kişiye eğer üç harfliler yani cinler musallat olmuş ise Vefk duaları ile kişiyi koruma altına alınması için tılsım hazırlıyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp