Büyüden Kurtulmak İçin Dua

Dualar aciz insanın Allah ile kurduğu diyalogdur. İnsanlar acze düştükleri zaman dualar yolu ile Yaradan’a sığınırlar. Duaların bazıları kabul olur bazıları olmaz. Yürekten edilen dualar insanın hayrınaysa Allah katında kabul görür, insanın hayrına olmayacak dualar ise kabul edilmez.

Dualar insanı her türlü kötülükten ve negatif enerjilerden korur. Bu nedenle insana musallat olan varlıklardan ve büyüden kurtulmak için dua okumak gerekir.

Büyüden Kurtulmak İçin Hangi Dualar Okunur?

İnsanların bir çoğu üzerinde büyü olduğunu fark etmez. Duyduğu psikolojik ve fiziksel sıkıntıları büyü yapılmış olma ihtimaline yormaz. Kişinin hayatında her şeyin ters gitmeye başlaması, ilişkilerinin bozulması, maddi sıkıntılar ve iş kayıpları yaşamaya başlamak büyü ile bağlantılı olabilir. İnsanlar çevrelerinde hangi düşünceleri taşıyan insanlar olduğunu bilemeyeceği için kendini korumaya almalı ve büyüden kurtulmak için dua okumalıdır.

Kişiler kendilerinde sürekli bir sıkıntı hissediyorsa, göğüste ağrı yaşıyorlarsa, uykuları bozulmuş ve sıkıntılıysa, ailevi problemler başlamış ve eşlerinden ya da çocuklarından uzaklaşıyorsa, iş hayatlarında terslikler ve maddi kayıplar yaşanıyorsa, sebepsiz yorgunluk ve halsizlik hissediliyorsa, sosyal ortamlarda huzursuz olmaya başlamışlarsa, sebepsiz korkular yaşıyorlarsa büyüden kurtulmak için dua okumaya başlamalıdır.

Ayet-el kürsi, İhlas, Nas ve Felak sureleri insanları hem büyüden kurtarır hem de yapılabilecek büyülere karşı korur. Dualar insana en büyük kalkan olur ve çevreden gelecek her türlü negatif etkilerden onları korur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp