Çok Etkili Denenmiş Dil Bağlama Duası

Dil bağlamak için yapılan dualar arasında bir çok ayet ve sahih dualar bulunmaktadır. Genel olarak dua ile birinin ağzını dilini bağlamak mümkün olabiliyor. Lakin bazı durumlarda ne yapılırsa yapılsın dil bağlama isteği gerçek olmayabilir.

Aslında dil bağlama duası tercih edilmesi karşınızdaki birinin size sürekli kötü konuşması olumsuz yorumlar yaparak sizi başkalarına kötülemesi gibi durumlarda hazırlanmaktadır. İstediğiniz şeyleri karşı tarafa yaptırmak ikna kabiliyetinizin olması size hayır denilmemesi için yapılmaktadır. Çoğu zaman gelinler kaynanalarına yaptırır. Dua ile yapılan yöntemleri de bulunmaktadır. Ancak çoğu zaman bunlarda fayda görülememesi gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Medyum ve ilim sahibi insanlar bu konularda güçlü çalışmalar yaparak dua ile istediklerinizi gerçekleştiriyor.

Eşinize veya birine söz geçirmek için yapılan çalışmalar arasında havas konuları da bulunmaktadır. Havas ilmi çok geniş kapsamlı bir çalışma olduğu için çoğu oranda istenilen sonuçları vermektedir. Fakat her insan aynı olmadığı için her kişi de görülen olumlu tesirler görülemiyor. Süreçler yapılan uygulamaya göre değişiklikler gösterebiliyor. Doğru kişileri bularak gerçek anlamda hocalara yaptırdığınız çalışmalar yüksek oranlarda istediniz sonuçlara götürmektedir. Ayrıca dil bağlamak için aşağıda verdiğim örnek dua yı da deneyebilirsiniz. Dil bağlamak istediğiniz kişi yüzüne karşı 7 defa içimizden şu aşağıdaki ayeti okursanız, Allah’in izniyle o kişinin dili bağlanır. Size karşı konuşamaz. Bismillahirrahmanirrahim “Summün bükmün umyün fehüm la yakilun” (bakara 171.ayet) Bu ayetin Anlamı: onlar; kör, sağır, dilsizdirler ve onlar akılda etmezler. “Bismillahirrahmanirrahim “Summün bukmün umyün fehüm lâ yerciun (yerciüne)” Bu ayetin Anlamı: Onlar; dilsiz, sağır, kördürler ve artık onlar (Rab’lerine) dönmezler. Dil Bağlama Duası: bu dua bir kişinin dilini bağlamak için okunacak en etkili dualardan birisidir.

 

Eğer doğru şekilde bir hizmet alarak gerçek dil bağlama duaları veya muska konusunda destek almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp