Dileklerin Kabulü için Yapılan Dualar

Bir dileğin olması gerçekleşmesi amacıyla yapılan etkili yöntemlerdir. Aslında havas ilminde yer alan konularla hazırlanan güçlü dua çalışmaları ve muska işlemleri de bulunmaktadır. Ancak dua ile okuma ile yapılacak veya hacet namazlarına da yer verilir. Denenmiş çok güçlü dualar vardır. Yapılan niyet zaman ve okuma saatleri de önem taşır. Aslında vefk adı verilen işlemlerde genel olarak dilek ve isteklerin kabulü için olan konularda da çok tercih edilir ve yapılır. Vefk işlemleri genel olarak 3 ila 7 günler arasında hazırlanır. Bu isteğin gerçek olması için 15 ile 40 günler arası kullanılır. Başarı şansları yapılan işlemlere göre değişir çünkü her insan aynı değildir.

Dilek (Hacet) Duası Okunuşu

Estagfirullah min külli mâ kerihallah, Estagfirullahel’azîm ellezî lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyûme ve etûbü ileyh

Dilek (Hacet) Duası Anlamı

Razı olmadığın şeylerden, yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru! Kendisinden başka ilah bulunmayan Hay, Kayyum ve Azîm olan Allah’a istigfar eder ve günahlarıma pişman olup O’na sığınırım.

Dilek (Hacet) Gerçekleşmesi İçin Zikir

Abdülehad Serhendi hazretleri buyuruyor ki: 70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir”okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir. Tek tek 70 kere okunmaz. Tamamı sıralı okunup başa dönülür, bu şekilde, tamamı 70 kere okunur. Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defa okumalı. Dilek için kırk gün kadar okumalıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp