Domuz Yağı Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Domuz yağı büyüsü geçmişten günümüze en çok kullanılan büyüler arasında yer almaktadır. Domuz yağı büyüsü soğuk hayvan malzemelerinden yapıldığı için oldukça kuvvetli ve tesiri hızlı olan bir büyü çeşididir. Domuz yağı büyüsünün yapımında cinlere başvurulur. Kara büyüler ailesine ait olan büyü çok tehlikelidir. Cinlerle yapıldığı için cinler severek yaparlar. Cinlerle yapılan büyünün bozulması oldukça zordur. Domuz yağı büyüsü ne zaman yapılır ve neden yapılır, kişileri ayırmak, kısmet kapatmak, işlerini bozmak için gibi kötü niyetlerle yapılır. Bu büyüyü yaptırmak, büyü yapılan kişiyi etkilediği kadar sizi de etkileyecektir. Bunları bilerek bu büyüyü yapmanız gereklidir.

Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiyi ele geçirir. Büyü yapılan kişinin, cinler sayesinde bilincine girilir ve komutalar verilere kişiye istediği yaptırılır. Bu büyüyü yaptırmadan önce mutlaka büyünün dinimizde yer olmadığını bilmenize gereklidir. Domuz yağı büyüsü ne zaman yapılır, domuz yağı büyüsü yapılış şekline ve amacına göre değişiklik gösterir. Ayrılık büyüleri gece 12den sonra yapılmaktadır. Bu büyüyü yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka iyi bir hocadan ya da medyumdan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Büyüleri sadece okuyarak yapmak çok tehlikelidir. Olası negatif olayları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunun için işini iyi yapan ve büyülerinde başarılı olan kişiler büyüyü yapmalıdır.

Büyü esnasında yapılacak en küçük bir yanlış büyüyü tam tersine çevirebilir, istenmeyen olayları gün yüzüne çıkarabilir. Önünü alamayacağınız zararlar verebilir. Domuz yağı büyüsünün karşıda ki insanda ve büyüyü yaptıran kişide etkilerini çok rahatlıkla görebilirsiniz. Büyünün 2 çeşit etkisi vardır. Biri fizikken hissedilen diğeri ise ruhsal hissedilen etkilerdir. Domuz yağı büyüsü ne zaman yapılır, yapıldığı saate göre etkilerini görmeniz mümkündür. Büyünün insanlarda en büyük fiziki etkisi kusmalar ve baş dönmeleridir. Diliniz dolanıyorsa ve diğer etkileri de vücudunuzda hissediyorsanız mutlaka bir hocaya görünmeniz gereklidir. Hocaya göründükten sonra, büyü bozma işlemleri yapılacaktır. Eğer size yapılan domuz yağı büyüsü, muska şeklinde yapıldıysa bozulması daha kolay olacaktır. Muskayı bulduktan sonra hocaya götürünüz. Hemen ibadet etmeye başlamanız gerekir. İbadet ederken aynı zamanda koruyucu olan ayetel kürsi, nas ve Felak dualarını da okumayı unutmayınız.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp