Dua ve Büyü Nedir?

Dua ve dualar Yüce Yaradan’a bir nevi yakarıştır. İnsan oğlu zora düştüğünde veya yardıma ihtiyacı olduğunda kendini çok çaresiz ve aciz hisseder. Esasında olması gerekende bu dur fakat çoğu zaman kötü ve sıkıntılı zamanlarda Allah’a elimizi açıp yakarsak da doğru olanı müşkül durumlarda değilken bile O’nu hatırlamak ve iyi bir kul olmaktır.

DUA

Duaların sırları vardır gizemli ve esrarengiz bir çok kapı açan ve insanların sıkıntılarını gidermek için başvurdukları en güzel yöntemler arasında yer alır. Dua, bireysel ya da toplumsal olarak; özel ya da kamusal bir yerde edilebilir. Sadece sözlerden oluşabileceği gibi şarkı şeklinde de olabilir. Ayrıca çeşitli bedensel hareketler de içerebilir. Duanın yakarış, şükran veya ibadet/övgü olarak farklı formları vardır.

Belirtmek isterimki.. Dualar ve Ayetler ALLAHIN Katından insanlar için indirilmiş hediyeler ve yol göstericilerdir.. Bu dualar hiç bir web sitesinin, hiç bir blogun ve hiç bir dua kitabının kısaca kimsenin tekeli altında olmadığı gibi bu dualar ve yöntemleri bu güne taşıyan belli başlı havas alimlerinin kaynaklarında zaten herkesin ulaşabileceği gibi izah edilmiş ve bilgilerine sunulmuş vaziyettedir.. Buradaki amaç seçilmiş belli başlı dualara daha çabuk ulaşabilmenizdir.. Ve herhangi bir izin istemeden dileyen herkes bu güzel ve insanlığın faydalanabileceği duaları bu konu için uygun olan platformlarda paylaşabilir.

BÜYÜ

Büyü şeytanla büyücü arasında yapılan anlaşmadır. Şeytanın büyücüyü şirke teşvik etmesi ve Allah’ın haram kıldığı bazı şeyleri yapmasını şart koşmasıdır. Büyücü aşağıdaki fiileri yaparak şeytanın yardımını alır.

*Kur’an ayetlerini pislikle yazar

*Kur’an ayetlerini ayaklarının altına alır

*Kur’anı Kerimi alarak tuvalete gider

*Ateşe konuşur ona secde eder

*Besmele çekmeden şeytan için kurban keser

*Haram olan kişilerle ( anne-kızkardeş) cinsel ilişkiye girmek Burada anlaşıldığı gibi cinler,ifritler,şeytanlar bir bedel karşılığında büyücüye hizmet eder.

Büyücünün küfrü ne kadar büyük olursa, şeytanın yardımı o kadar büyük olur. Ancak büyücü yerine getirmesi gerekenleri tam yapmazsa, şeytan yada cin büyücüye yardım etmez. Hatta büyücü büyük ruhsal sıkıntılar yaşar ve şeytan cin tarafından çarpılır, sonu ölüme kadar gider… –

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp