En Keskin Ayırma Büyüsü

En Keskin Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri binlerce yıldan beri var olan önemli büyü türleridir. Bu büyülerin yapılışları ilkçağlara kadar dayanmaktadır. İnsanlar tarih boyunca ilişkiler konusundaki çeşitli amaçlılarına ulaşmak için büyü yapmayı tercih etmişlerdir.

Büyüler sayesinde insanlar belli yollardan isteklerine en kısa sürede kesin olarak ulaşırlar. Büyüler bu şekilde günümüze kadar gelenek olarak aktarılmıştır. Günümüzde de tüm dünyada ve ülkemizde ayırma büyüleri yapılmaktadır.

Ayırma büyüleri çok çeşitliliğe sahip haldedir ve pek çok farklı yapım yöntemi ve tarifi vardır. Önemli olan şey hangi ayırma büyüsü türünün en etkili büyü olduğunu bilmektir. Bu konuda sizlere en keskin ayırma büyüsü konusunu anlatacağız. Yapılışıyla, yöntemiyle ve de etkileri ile en keskin ve güçlü olduğu bilinen bu büyü türü hakkında en detaylı bilgiler için bu yazıyı okumaya devam edin.

Keskin Ayırma Büyüsü

Bir büyünün keskin olması şu anlama gelir: Büyünün etkileri çok belirgin ve baskın halde ortaya çıkar. Yani bu büyü türü de, keskin ayırma büyüsü de bu şekilde olan bir büyü türüdür. Bu büyü yapıldıktan sadece belli bir süre sonra büyü ektileri ortaya çıkar. Ama diğer büyülerden bu büyüyü ayıran şey şudur:

Bu büyünün etkileri adında da olduğu gibi gerçekten en keskin biçimi ile ortaya çıkar. Bu keskinlik ayırma büyüsünün etkilerinin ve belirtilerinin çok baskın, gözle görülür, yüksek şekilde hissedilir olmasıdır. En keskin ayırma büyüsü kısacası bu anlama gelmektedir ve neden keskin olduğunu bu şekilde anlatabilmekteyiz. Şimdi başka bir konuya bakalım.

En Keskin Ayırma Büyüsü

Çok Keskin Ayırma Büyüsü

Şimdi ele alacağımız konu bu büyü yani çok keskin ayırma büyüsü yapılışı ile ilgili haldedir. Bu konuyu başlıca ele almak istedik çünkü bu konuda çok fazla soru alıyoruz. İnsanlar bu büyünün nasıl yapılıyor ve uygulanıyor olduğunu, yöntemini ve tarifini doğal olarak merak ediyorlar.

Bu konuda size verebileceğimiz en net bilgiler şunlardır: Bu büyü türü de diğer büyü türleri gibi uygulanır iken psişik yetenek gerektirir. Büyüyü yapan kişinin cinler ile iletişime geçmesi şarttır, zorunlu haldedir. Bu yüzden bu büyüyü hocalar ve medyumlar yapar. Her bir hoca ve medyumun da bu büyüyü yapış yöntemi ve tarifi farklı durumdadır.

Fakat en genel olarak bu büyü şu şekilde uygulanır: Ayrılması istenen kişinin fotoğrafı, ona ait olan özel eşyası hocaya verilir ve bunların üzerine gerek yakarak, gerek okuyarak çeşitli ritüeller ile beraber büyü uygulanır. Ya da hoca sizden hiçbir nesne istemeden sadece su, kağıtlar, bezler ve benzer şeyler kullanarak büyüyü yapabilir. Ya da hiçbir nesne olmadan sadece okuyarak da büyüyü uygulayabilir. Bu tamamen hocanın tercihine kalmıştır.

Hızlı Olan Ayırma Büyüsü

Bazı büyü türleri etkilerini ve belitlerini olabilecek en kısa süre içinde göstermeye başlar. Ayırma büyüleri de bunlardan biridir. En keskin ayırma büyüsü etkilerini yapıldıktan sadece belli bir süre sonra gösterir. Bu süre genel olarak en fazla birkaç hafta kadar bilinir. Ama büyüyü uygulayacak olan hocaya ve medyuma göre bu süre değişime uğrayabilir.

Eğer hoca alanında çok yetenekli ve uzman ise büyünün etki süresi birkaç gün içinde başlar. Ama hoca yeteri kadar yetenekli değil ise ya büyünün ektilerinin ortaya çıkması birkaç ay kadar sürer ya da bu etkilerin hiçbiri hiçbir zaman görülmez. Bu yüzden büyüyü yaptıracak olan kişilerin hangi hocaya veya medyuma bu büyüyü yaptıracağını iyi seçmesi gerekir. Hızlı olan ayırma büyüsü hakkında sizlere bunları diyebiliriz.

Etki Eden Ayırma Büyüsü

Biraz önce yukarıda da söylemiş olduğumuz üzere eğer kişi bu büyünün ektilerinin tamamen ortaya çıkmasını, çok kuvvetli olan keskin etkiler olmasını istiyor ise hoca veya medyum tercihini iyi yapmalıdır. Günümüzde pek çok bu büyüyü uygulayan hoca ve medyum bulunur.

Fakat bunların en iyilerini, en yetenekli ve uzman olanlarını bulmak gerekir. Sitemizde bu konu ile ilgili bazı içeriklerimiz vardır. Eğer güncel olan gerçek ve uzman hocaların, medyumların listesini görmek istiyor iseniz sitemize girebilirsiniz. İlgili içeriği okuyabilir ve bu sayede doğru hoca ya da medyum tercihine karar verebilirsiniz. Ancak bu şekilde etki eden ayırma büyüsü yaptırma adımına doğru bir geçiş yaparsınız.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp