En Tehlikeli Sabun Büyüsü

Bu uygulamaların yapımı doğru bulunmayan ve yasaklanmış çalışmalar arasında yer alır. Güçlü tılsımlar ve yapılan niyetler sayesinde insanların isteklerini yerine getirmek için çok yönlü işlemler tercih edilmektedir. Günümüzde halen bu tarz uygulamaları isteyen ve yaptırmaktan çekinmeyen kişiler bulmak mümkün. Fakat doğru olmayan çalışmalardır.

Sabun büyüsü genel olarak tehlikeli ve kara büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Sabun ile yapılan bu kötü amaçlı büyüde sabun eridikçe kişinin de erimesi hatta yok olması hayatına son verilmesi gibi çok çirkin durumlar yapılmaktadır. Çünkü sabun büyüleri kişilerin ölümlerine varan ızdıraplara sebep olurlar. O nedenle de sabun büyüsü yapılmadan önce iki defa düşünülmesi gerekir.

Herhangi bir sabun ve toplu iğneler kullanılarak bu büyüler yapılabilir. Temek büyü çeşitleri içinde yer alan kara büyülerin en tehlikesi olan sabun büyüsü, iğne ve sabun ile işi biten kişinin sabunu toprak altına gömmesi ise sürdürülür. Ancak detayların elbette ki büyüyü yapan kişinin kendi tarzına göre hayata geçirmesi beklenir.

Sabun büyüsü ile çok hayatlar kararmış ve acı çekmesi, işkence görmesi ve sürekli üzülmesi istenen insanlara bu büyüler yapılmıştır. Yine de sonu ölüme vardığı için bu büyülerden uzak durmak da yararlı olacaktır. Ek olarak en sert, en acımasız ve en kötü işkenceli ruh hallerinin istenilen kişilere yansıtılması, bu kişilerin kısa zaman içinde kötülük bulmaları gibi bazı temel nedenler de bu büyü türünün defalarca kez düşünülmesi ve öyle karar verilmesini gösterir.

Unutmayalım ki insan hayatına kul olarak kimse müdahale edemez. Bu canı bize veren yüce rabbimiz yaradanımızdır. Dolayısı ile kim ölecek kim kalacak bu tür kötü büyü türleri ile uğraşmak uygun değildir. Kesinlikle bu konular için aramayınız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp