Erkeği Kendine Bağlamak İçin Büyü

Büyü geçmişten günümüze pek çok kişinin tercih ettiği bir yöntem olup genellikle kadınların daha çok yöneldiği bir yöntemdir. Büyü ile kişiler sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kişileri sevgililerinden ya da eşlerinden ayırmak için kullanmaktadırlar. Genellikle bayanların tercih ettiği bu büyüden en çok tercih edileni erkeği kendine bağlama büyüsüdür. Bu büyü ile kadınlar sevdikleri erkekleri sevdikleri kişiden ayırarak kendilerine bağlamaktadırlar. Erkeği kendine bağlamak için büyü yaptıran kadınlar büyücüye bu erkeğin fotoğrafı ya da bir kıyafeti ile giderek bu objeler üzerine büyü yaptırmaktadırlar. Bu şekilde kişinin üzerine cinlerin aracılığı ile büyü yapılmış olunur. Bu büyü kısa zamanda etkisini gösterecek olan bir büyüdür.

Fakat bu büyünün daha çabuk tesir etmesini istiyor iseniz büyüyü bir muska üzerine yazdırmak sizin için daha iyi olacaktır. Bu şekilde erkek büyünün daha çabuk etkisi altına girecektir ve cinler erkeğe sürekli sizin için vesvese vereceklerdir. Muskaya yazılan büyüyü erkeğin göremeyeceği ve bulamayacağı evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde erkek muska evde olduğu sürece sizin büyünüzün etkisi altında kalacaktır. Bu büyü ile kısa zamanda erkek üzerinde farklı etkiler olduğunu davranışlarının belli bir şekilde değiştiğini fark edeceksinizdir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.  Erkeği kendine bağlamak için büyü yaptıran kişiler cinlerin verdiği vesveseler sayesinde kişinin kendi bilinci dışında hareket etmesi ile erkekleri kendilerine bağlayacaklardır. Erkekteki bu değişiklik ile büyünün tesiri geçene kadar erkek size bağlı kalacaktır.

Büyünün etkisi geçmeye başladığında bu büyüyü tekrar yaptırmanız gerekecektir. Bu şekilde büyüyü yenilettiğinizde erkek gene size bağlı kalacak ve gözü başka bir şey görmeyecektir. Erkeği kendine bağlamak için büyü yaparken dikkat etmeniz gereken muskayı iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir ve büyünün tesiri geçince tekrar büyü yaptırmanız gerekecektir. Eğer herhangi biri tarafından bu muska bulunur ise ve açılırsa büyü bozulacaktır ve muskaya büyü cinler ile yapıldığı için muskayı bozan kişinin başına cinler musallat olacaktır. Bu yüzden muskayı saklarken olabildiğince titiz davranmalısınız ve iyi bir yere saklamalısınız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp