Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Büyü

İnsanlar genellikle geçmişten günümüze kadar büyüye meraklıdır ve pek çok amaç ile büyü yaptırmışlardır. Halen günümüzde insanlar bazı amaçlarına ulaşabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Genellikle de büyü yaptıran kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşabilmek için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Büyü yaptırabilmeniz için öncelikle iyi bir büyücü bulmanız gerekmektedir. Daha sonra büyücü cinler ile bağlantıya geçerek sizin istediğiniz kişiye büyü yapacaklardır. Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü yöntemi ile istediğiniz erkeği kısa sürede kendinize âşık edebilirsiniz. Bağlama büyüleri için kendinize iyi bir büyücü bulmanız gerekecektir. Daha sonra bu büyücüye sevdiğiniz adamın ya da kadının bir eşyasını götürmelisiniz ve büyücü bu eşya üzerine büyüyü yapsın.

Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü ile eşyayı kişi evinde ya da üzerinde tuttuğu sürece büyünün etkisinde olacaktır. Bu büyü kısa sürede kişiye etki edecektir ve davranışlarında farklılıklar olduğunu göreceksinizdir. Bu değişikliklerin sebebi kişi büyünün etkisi altında kaldığı için kendi iradesi ile değil cinlerin iradesi ile hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de size kısa sürede bağlanacak ve sizi sevecektir. Bu büyünün tesirini arttırabilmek adına isterseniz büyüyü muskaya da yazdırabilirsiniz. Büyüyü muskaya yazdırdıktan sonra mutlaka bu muskayı iyi bir yere saklamanız gerekecektir. Bu büyüyü kimsenin göremeyeceği ve bulaşmayacağı bir yere saklamalısınız. Eğer bir şekilde bu büyü yazılı muska bulunur ve açılır ise o zaman büyü bozulacak ve açan kişinin başına da kötü olaylar gelecektir. Bu muska cinlerle beraber yazıldığı için cinler muska açıldığında kızacaklardır ve muskayı açan kişi kim olursa olsun ona musallat olacaklardır. Bu yüzden muskayı olabildiğince iyi bir şekilde saklamanız gerekecektir. Yoksa hem büyü bozulacak hem de kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Bu yüzden muskaya büyü yaptırmak daha tesiri kuvvetli bir yöntem olduğundan dolayı daha çok tercih edilmektedir. Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü yöntemi ile uzun süre erkeği kendinize bağlayabilirsiniz. Fakat büyünün tesiri geçtikten sonra tekrar bu büyüyü yaptırmanız gerekecektir.  Bu yüzden büyünün tesiri geçmeden tekrar bir büyü ile erkeğin size olan bağlılığını devam ettirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp