Eşek Dili Büyüsü Duası

Eşek dili büyüsü, geçmişten günümüzde birçok kadının uygulattırdığı kara büyüler arasında yer almaktadır. Herkesin de bildiği gibi isminden de anlaşılacağı üzere eşek dili büyüsü, eşek, dilinden yapılmaktadır. Eşek, diline bir tencereye koyarak kaynatmanız gerekmektedir. Kaynattığınız eşek, dilenen, ocaktan aldıktan sonra ezerek krem kıvamına getirmeniz lazımdır. Krem kıvamına gelen o eşek dilini, eşinizin yiyeceği biri, ekmeğin üzerine veya yiyeceği bir yemeğe katabilirsiniz. Eşek dili büyüsü Duası, aynı zamanda eşek dili haşlandıktan sonra malzemenin üzerine Tere Keyf Duası okunmalıdır. Eşek Dili büyüsü okunduktan sonra Eşinize yedirmeniz gerekir. Eşek dili büyüsü oldukça kuvvetli ve tesiri yüksek olan bir büyü çeşididir bu yüzden yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Herkes tarafından bilinen bu büyünün hiç bir şekilde, dinimizde yeri yoktur.

Bu büyü yaptırmaya karar verdiyseniz iyi bir medyumdan ya da hocadan destek almanızı tavsiye ederiz. ama aynı zamanda bu büyük kendinizde yapabilirsiniz fakat büyü esnasında yapacağınız herhangi bir eksiklik hata veya yanlış söylem sonucunda büyü çok farklı boyutlara gidebilir, önünü alamayacağınız olumsuzluklar çıkartabilir. Bunun için büyü bilen bir kişiye yaptırmalısınız seçeceğiniz hocanın, popüler olmasına ve daha önce yaptığı büyülerin tutup tutmadığından bakabilirsiniz. Bu tarz büyüler sonucunda büyü yapanın da büyü yaptıranın da üzerinde çok büyük etkileri görülecektir. Eşek dili büyüsü duası kuvvetli olduğu için büyü yapıldıktan sonra eşinizde çok büyük değişiklikler görebilirsiniz. Eşiniz artık size daha sağdık sözünüzden çıkmayan ve bir dediğinizi iki etmeyen bir hal alacaktır.

Eşler için yapılan bu büyü, aynı zamanda sizden başkasını görmesine izin vermeyecektir. Ya ne büyüğü, eşinizin beynini ele geçirerek, ona tesir edecek ve onun beynine komutalar vererek, istediğinizi yaptırabileceksiniz. Geçmişten günümüzde bu büyü defalarca kez uygulanmış ve çoğunlukla olumlu sonuçlar alınmıştır, olumlu sonuç alınmayan büyülerde muhakkak eksik hatalı veya yanlış bir söylem vardır, bu tarz yanlışlıklar büyüleri çok farklı boyutlara taşıyabilir. Sizlerde bu büyüye yaptırmaya karar verdi iseniz kesinlikle kendiniz yapmayınız muhakkak birinden destek alınız. Eşek Dili büyüsü duası çok etkili ve kısa sürede tesir gösterecek kadar güçlü tılsımlara sahiptir. Eşek dili büyüsü yaptırdıktan en geç 14 gün sonra eşiniz büyünün tesir altına alınacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp