Eşek Dili Büyüsü

Eşek dili büyüsü geçmişten günümüze kadar birçok kadın tarafından uygulanmış etkili bir büyü türüdür. Kadınlar eşlerine, sözlerini dinletmek için istediklerini yaptırmak için bu büyüye uygulattırmışlardır. Aynı zamanda eşlerinin sözlerinden çıkmaması için ve dediklerine söyler söylemez yaptırmak için uyguladıkları bu büyüyü isminden de anlaşıldığı üzere eşek diliyle yapılmaktadır. Eşek dili büyüsü, öncelikle sakatatçıdan aldığınız bir eşek dilini, tencerede haşlayarak yapmanız gerekir. Daha sonra bu eşek dillini ezerek krem haline getirmeniz gerekir, krem haline getirdiğiniz eşek dili büyüsünü kocanızın yiyeceğe bir ekmeğin üzerine, ya da yiyeceği bir yemeğin içine katabilirsiniz.

Oldukça tesiri yüksek olan bu büyüyü günümüzde binlerce kez defa uygulanmıştır ve genelinde başarılı olunmuştur. Başarısız olan büyülerde muhakkak hatalar yapılmış olabilir. Eşek dili büyüsünü yapmak için krema haline getirdiğiniz eşek dili haşlanmasının üzerine Tere Keyf suresi okunmalıdır. Bu eşek dili büyüsü yapacak kişilerin mutlaka bilgi sahibi olması gerekmektedir. Eşek dili büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz iyi bir medyum ya da hocadan destek alabilirsiniz. söz dinlettirmek ve eşlerinin sadık kalmaları için yapılan bu büyü aynı zamanda eşlerini de kontrol altında tutmak için de yapılmaktadır. Eşek dili büyüsü yapıldığını, onlara hissettirmeniz gereklidir.

Onlara eşek dili büyüsü yapıldığını hissettirdiğiniz an büyü tesirini kaybedecektir, hızlı tesir gösteren, büyü en geç 10 gün içinde eşinize, tesir altına alacaktır. Ve eşiniz sizin sözünüzden çıkmayacak, her dediğinizi harfiyen uygulayacaktır. Kara büyüler ailesine ait olan eşek dili büyüsü, kötü nefesli büyülerdendir ve dinimizde kesinlikle yasaklanmıştır. Bu büyü yaptırmadan önce mutlaka bilmeniz gereken bir şey vardır;  her çeşit büyü dinimizce kesinlikle uygun değildir, büyü yapanın da yaptıranın da ne bu dünyada nede öbür dünya hiç bir yeri yoktur. Kadınların genellikle yaptığı bu büyü çok güçlü ve tılsımı yüksek sözcükleri eşliğinde yapılmaktadır. Büyüyü yaptırdıktan sonra eşinizde büyük değişimler görebilirsiniz. Eşiniz başka bir kadına bakmak değil sizden başka hiç kimseyi görmeyecek hale gelecektir. Sözünüzden çıkmayacak ne isterseniz ne dilerseniz yapmak için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp