Eşime Kendimi Sevdirme Büyüsü

Kendinizi sevdirmek bağlamak amaçlı gerekli olduğunda bir çok konuda çoğu zaman sıkıntıya düşersiniz ve bu sorunu nasıl çözeceğiniz hususunda gerçek anlamda bir destek veya çözüme ulaşmak için konuyla ilgili çalışmalar hazırlanır. Bunlar kişiye özel şekilde yapılır yüksek oranda istenen sonuçları verir.

Eşime Hangi Hediyeyi Almalıyım?

Eşinize hediye almaya karar verdiniz ama bir türlü karar veremiyorsanız yazı dizimizi dikkatle okuyun. Yazı dizimiz sizin için hazırlandı. Hediye alırken şu hususlara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

1- Hediye pahalı olmasından ziyade anlamlı olmalıdır. Hediye alanın ruhuna hitap etmelidir.

2- Hediye eşinizin sürekli kullanabileceği bir hediye olmalıdır. Baktıkça sizi hatırlayacağı düşünüldüğünde sürekli kullanılan bir şey alınması sizi sürekli hatırlamasını sağlar.

3- Hediyeyi güzel bir jestle sunmak hediye kadar önemlidir. Al sana hediye aldım deyip önüne hediyeyi koymak yerine güzel bir sürprizle hediyeyi sunmak hediyeye anlam ve değer katacaktır.

4- Hediye sadece özel günlerde değil diğer sıradan günlerde de alınmalıdır. Özel günlerde kişi zaten bir hediye beklenti içersindedir. Hediye beklentisi içinde olmadığı bir günde oyuncak araba bile alsanız eşinizi mutlu edecektir. Çünkü herhangi bir hediye beklentisi olmadığı için yapılan sürpriz hoşuna gidecektir.

5-Eşinizin almak isteyip de bir türlü alamadığı hediyeleri tercih etmelisiniz. Bunun için eşinizi çok iyi takip edip analiz etmeniz gerekir. Hediye seçerken renk seçimine mutlaka dikkat etmelisiniz. Eşinizin sevdiği renkte ve tarzda hediyeler seçmelisiniz.

6- Hediyenizi güzel bir paketin içinde sunmalısınız. Hediye veriliş zamanı yer ambiyans ortam çok önemlidir. Hediye yerinde zamanında verildiğinde anlamlı olur. Aldığınız hediyenin fiyatını nereden aldığınızı alırken yaşadığınız zorlukları kesinlikle anlatmayın.

Gelen Aramalar: düşmana kendini sevdirme duası

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp