Eşleri Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Günümüzde çoğu kişi farklı amaçlarla büyü yaptırmaktadırlar. Bu büyülerin geneli de sevdiğine kavuşmak isteyen insanlar tarafından yapılmaktadır. Kişiler sevdikleri kişiye ulaşabilmek için kendine bağlayabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Bu yol ile genellikle en çok tercih edilen ve yapılan büyü kendine bağlama büyüsüdür. Eşleri birbirinden ayırabilmek için kişiler erkeği ya da kadını kendine bağlamak için eşleri ayırma büyüsü yaparak ardından da kendine bağlama büyüsü ile bağlayarak istediklerini almış olurlar. Diğer bağlama büyüleri gibi bu büyüde oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olup sizlerin sevdiğine oldukça kısa bir sürede kavuşmasını sağlayacaktır. Bu kendine bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişinin davranışlarında hemen bir değişiklik olduğunu göreceksiniz. Yapılan büyü ile artık kişi kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır ve cinlerin verdiği vesveselere göre hareket edeceklerdir. Bu yüzden kısa süre de size bağlanacak ve sizi sevmeye başlayacaktır.

Cinlerin verdiği vesveseler ile kişi artık eşine kötü davranmaya başlayacaktır ve size yönelecek sizi sevecektir. Eşleri ayırma büyüsü için bir diğer yöntem de büyüyü muskaya yazdırmak olacaktır. Muskaya yazılan büyü sayesinde oldukça kısa zamanda sevdiğiniz kişi sizin etkinize kapılacak ve size bağlanacaktır. Fakat bu muskayı sevdiğiniz kişinin evinde bir yere saklamanız gerekecektir. Muska kişinin evinde olduğu sürece daha hızlı ve etkili tesir edecektir. Bu muskayı olabildiğince dikkatli ve kimsenin göremeyeceği bir yere saklamanız gerekecektir. Bu muska herhangi bir şekilde birinin eline geçer ve açılır ise büyünün etkisi bitecek, büyü bozulacaktır. Bu muska cinlerle yazıldığı için de açan kişinin başına cinler musallat olabilirler.

Muskaya yazılan büyü her zaman daha etkili olacağı için genellikle insanlar bu eşleri ayırma büyüsü için muska yöntemini tercih etmektedirler. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra kısa zamanda sevdiğiniz adam ya da kadınla mutlu bir birliktelik yaşamaya başlayacaksınızdır. Hatta bu kişi ile evlene de bilirsiniz. Bu büyü oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olup hemen etki edecek ve sonucunda kişi size bağlanacaktır. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz adam ya da kadın eşinden ayrıldığı gibi size kavuşacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp