Evden Kaçan Birisini Geri Döndüren Dua

Aile problemleri ya da aşk, evlilik gibi sorunların yanı sıra psikolojik veya maddi sorunlar evden uzaklaşma boyutlarına kadar gelmektedir. Ancak bu durum geride kalan ailesi tarafından pek hoş karşılanmasa da o an kurtulmak hissiyatı ile evden uzaklaşan kişi geri gelir umudu ile yaşayan ailesini veya yakın çevresini zor durumda bıraktıkça insanlar evden kaçan birisini geri döndüren dualar ile ilgilenerek bazı terimleri yerine getirmek üzere dualar etmektedirler.

Her ne kadar gideni geri getiren büyü gibi yaklaşımlar olsa da işinizi dua ile çözmek her zaman daha faydalı olacağının altını çizmek isteriz. Bazı ayetler bu gibi durumlar için kapının anahtarı olsa da umudunuzu asla yitirmeyiniz.

Evden kaçmadan önce kişi eğer kafasına buradan gideceğim ibaresine yenik düşüyorsa, kesinlikle gideceğim diyorsa o kişiyi ne yapsanız evde tutamazsınız. Sizin için burada yapılması gereken ise gittikten sonra geri gelmesi için dua etmenizdir.

Çocuğunuzun bazı sorunlarla boğuşması ve evden ayrılmak istemesini ailesi olarak en iyi siz anlayabilirsiniz. Ancak bu durum karşısında kötü bir yol izleyerek çocuğunuzun üzerine gitmek, kötü bir yaklaşım sergilemek yerine onu dinlemeniz ve sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmanız sizin için ve çocuğunuz için en hayırlı olanıdır.

Gideni Geri Getirmek İçin Dua

Gelmesini istediğiniz kişiyi düşünerek birkaç gün ardarda 184 defa Ya Mukaddim ismi şerifi zikredilirse düşünülen kişi kısa zamanda döner.

 

One thought on “Evden Kaçan Birisini Geri Döndüren Dua

  • tarihinde, saat
    Permalink

    Selamun aleykum bende esim gitti geri getirmek icin hocamizla iletisim kurdum isim vermek istemedim 5 yllik evliyiz 3 yasinda cocuumuz var kocami cok sukur hocamin yardimiyla tabiki onca yaradan sonra hocam vesileylen basardik

    Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp