Evlenmek için Büyü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü genel olarak iki kişinin evlenmesini istemeyen insanların veya etkenlerin ortadan kalkması için kullanılmakta olan büyü türleri arasında yer almaktadır. Büyü yapıldıktan sonra genellikle iki kişinin evlenmesine engel olmaya çalışan kişiler kolay bir şekilde ikna olur. Evlilik büyüsü yapılırken yaptıran kişilerin genel olarak tek bir amacı bulunmaktadır. Eğer iki taraftan bir tanesi karşı cinsi aşırı derecede seviyorsa mutlaka onunla birlikte olmak isteyecektir. Bu sebepten dolayı birçok kişi evlilik büyüsü yaptırarak evlenmek istediği kişiye kavuşmayı hedef alır. Evlilik büyüsü yaptırılırken cinlerden yardım alan kişiler genel olarak evlilik büyüsünü başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için evlilik yıldızlarını bağlar. Aşk büyüsü olarak da bilinmekte olan bu işlem günün belirli saatlerinde yapılmaktadır. Ancak doğru metotlar ile uygulandığı zaman geçerliliğini korumaya başlayacaktır.

Büyü yapıldıktan sonra ilgili olan cin büyü yapılmış olan kişiye musallat olarak hedeflenen kişiye aşık olması için ona baskı yapar. Bahsetmiş olduğumuz bu baskı o kadar güçlüdür ki büyülenmiş olan kişiler bu durumu tam olarak anlayamadan sebepsiz bir şekilde karşıdaki kişiye bağlanmıştır. Evlilik büyüsü her ne kadar bilinçli olarak uygulanıyor olsa da yapılmış olan bu büyü kısa süre içerisinde etkisini göstermez. Büyü yapıldıktan sonra zaman içerisinde büyülenen kişinin hal ve hareketlerinde yavaş yavaş bozulmalar meydana gelmeye başlar. Eğer kişi başka birini seviyorsa yapılmış olan büyü sebebiyle bu sevgi zaman içerisinde azalmaya ve aşk yıldızları birbirinden ayrılmaya başlar. Eğer büyülenmiş bir kişinin tedavi edilmesi gerekiyorsa mutlaka bu işten anlayan bir hoca ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Büyülenmiş olan kişiler tarafından yapılmakta olan işlemler sonrasında kişilerdeki ruhsal bozukluklar 7 ile 14 gün arasında değişiklik gösterecek şekilde tedavi olmaya başlar. Zaman içerisinde büyünün etkisi daha da azalmaya devam edeceği için belirli bir süre sonra büyüyü ortadan kalkmış olur. Büyü yapıldıktan sonra kişilerde meydana gelen bazı belirtiler de şu şekilde bilinmektedir. Genel olarak evlilik büyüsü yapılmış olan kişilerde baş ağrısı ve sebepsiz bir şekilde ruhsal bozukluklar meydana gelir. Bu ruhsal bozukluklar beraberinde büyülenmiş olan kişiye karşı aşk duygusunu oluşturur. Evlilik büyüsü insanları birbirine aşık etmek için kullanılabilecekken aynı zamanda eğer büyü yapılmış olan kişi evliyse eşinden soğumaya ve zaman içerisinde ondan nefret etmesine sebep olabilir. Eğer ortada hiçbir sebep yoksa bahsetmiş olduğumuz bu şekilde durumlar meydana gelirse büyü yapılıp yapılmadığı konusunda kontrollerden geçmenizi tavsiye ediyoruz. Genel olarak evlilik büyüsü muska olarak bilinmekte olan araçlar yardımıyla yapılır.

Etki etme süresi diğer büyüler gibi kısa olmadığı için büyü yapıldıktan sonra ne zaman karşı tarafa aşık olunacağı tam olarak kestirilemez. Büyü yapıldıktan sonra siz istemeseniz bile karşıdaki kişiye aşık olmaya ve bu durumun sebebini anlamadan bu yolda ilerlemeye başlarsınız. Evlilik hakkında yapılacak büyüler için büyü yapılması gereken kişinin bazı parçalarını ihtiyaç duyulabilir. Örnek vermek gerekirse bazen büyü yapan kişiler insanların saç telini istemektedir. Bu unsurlar sayesinde yapılacak olan büyü çok daha güçlü bir şekilde karşı tarafa geçer. Büyü gerçekleştikten sonra ortadan kaldırmak istiyorsanız düzenli olarak seanslara gitmeniz gerekmektedir. Büyü yapıldıktan sonra insanlar uzun bir süre boyunca büyünün kime ve nasıl yapıldığını anlamakta zorluk çekeceklerdir. Bu süreci hızlandırmak ne yazık ki mümkün değildir. Eğer çevrenizde veya kendinizde zaman içerisinde ruhsal bozukluklar meydana geldiğini görüyorsanız, bu konuda şüphelenerek gerekli olan işlemleri yaptırabilir ve büyüden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp