Evlenmek İçin Yapılan Büyü

Ülkemizde çeşitli sebeplerden dolayı yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Bunların arasında yer alan evlenmek için yapılan büyü sadece bir amaç taşır. Kişi duygularında samimiyse evlenmek istediği insanı ikna etmek amacıyla bu yola başvurabilir. İnsanlar her zaman evlenmek istedikleri insandan karşılık görmeyebilirler. Bu büyünün amacı diğer tarafın evliliğe ikna olmasını sağlamaktır. Bazı durumlarda da çift evlenmek istese de ailelerin bu birlikteliğe onay vermemesi söz konusu olabilir. Bu durumda da kişiler evlilik büyüsü yaptırarak aileleri evliliğe ikna etme yoluna gidebilir. Bu tip olumsuzlukların ortadan kalkması amacıyla yapılan evlilik büyüleri kişilerin hayallerine kavuşmalarına yardımcı olur. Bu tip çalışmalarda aranan ise samimiyettir. Kişinin içinde gerçek bir sevgi olmalıdır ve duygularından da emin olmalıdır. Bu tarz çalışmalarda eğer kişilerin içinde bir tereddüt varsa uygulama başarılı olmaz.

Sevilen Kişiyi İkna Etme Duaları

Evlilik adına yapılan çalışmalarda eğer evlenmek için yapılan büyü söz konusuysa sufiyatlardan yardım alınması uygun değildir. Bu işlemler için Rahman’lar kullanılır. Medyum hocalar tarafından yapılan bu çalışmalarda hüddamlardan yardım alınır.

İnsanlar sevdikleri kişileri evliliğe ikna etmek istiyorlarsa bu amaçlı okunacak dua da vardır. Bu duanın uygulanması için yedi adet mum temin edilir. Bu mumların birer birer üzerlerine önerilen dua 41 kez okunur ve her gün bir mum olmak kaydıyla yakılmaya başlanır. Yedi günün sonunda üzerine çalışma yapılan kişinin düşünceleri değişmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp