Evlileri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

İnsanlar genellikle geçmişten günümüze kadar büyüye meraklıdır ve pek çok amaç ile büyü yaptırmışlardır. Halen günümüzde insanlar bazı amaçlarına ulaşabilmek için büyü yolunu tercih etmektedirler. Genellikle de büyü yaptıran kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşabilmek için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Kadını kendine bağlama büyüsü ile pek çok kişi sevdiği kadını kendine bağlayarak aşık etmiştir. Bu büyü ile istediğiniz kişiyi sevgilisinden ya da eşinden ayırarak kolaylıkla kendinize bağlayabilirsiniz. Evlileri ayırma büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu büyü için ilk olarak bir büyücü bulmanız gerekecek daha sonra bu büyücüye sevdiğiniz kadının ya da erkeğin eşyasını ya da bir fotoğrafını, saç telini götürmelisiniz bu şekilde bu eşya üzerine büyü yapılacaktır. Kısa zaman sonra bu büyü tesirini gösterecektir ve kadın size bağlanacaktır.

Evlileri ayırma büyüsü nasıl yapılır denildiğinde Büyüyü muskaya yazdırma yöntemi ile kişi daha çabuk büyünün etkisi altına gireceği için daha çabuk size bağlanacaktır. Fakat bu muskayı kişinin evinde bir yere güzelce saklamanız gerekecek. Bu muskayı kimsenin bulmaması ve açmaması gerekiyor. Eğer biri bu muskayı bulur ve açar ise o zaman büyü bozulacaktır ve kadın artık sizi sevmeyecektir. Muskayı yazma işlemi cinlerle yapıldığı için de bu muskayı açan kişinin başına cinler musallat olabilirler. O yüzden bu muskayı olabildiğince iyi bir yere saklamanız gerekecek. Bu muska kişinin evinde durduğu sürece kişiye etki edecektir. Kişi sizi kısa bir zamanda sevecek ve bağlanacaktır. Bu muska yöntemi büyüler arasında en çok tercih edilen ve en iyi tesir edilen büyü yöntemidir.

Evli bir çifti ayırmak için bu muska yöntemi en iyi tesir eden ve uzun süren büyü yöntemidir. Muska kişilerin evinde durduğu sürece çiftlerin arası bozulacaktır ve sizde amacınıza ulaşmış olacaksınızdır. Bu büyüden sonra da kendinize bağlama büyüsü ile kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Evlileri ayırma büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu kadar kolay bir şekilde sevdiğiniz kişiyi eşinden ayırarak kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyüde dikkat etmeniz gereken tek şey büyünün etkisini geçip geçmediğidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp