Evlilik Büyüsü Belirtileri

Evlenme hayalinde olan kişiler aynı hayalin paylaşılmadığı bir birliktelik söz konusuysa genellikle evlilik büyüsü yöntemine başvurmaktadırlar. Çiftlerin arasında ki sevgi bağını kuvvetlendirerek evlilik ile neticelenmesini de tekleyen evlilik büyüsü özellikle evlilik hayalini küçük yaşlardan bu yana kuran bayanlar için oldukça önemlidir. Büyünün yapılması için ise yapılma nedenine göre farklı materyaller ve farklı ritüeller gerebilir. Bazen kişiler kendi kendilerine de evlilik büyüsü yaptırabilirler. Genellikle bir türlü istediği gibi bir kısmet bulamayan ve duygusal konularda işleri rast gitmeyen kişiler bu yönteme başvurmaktadır. Daha çok kısmet açmak ve başında ki talihsizlikten kurtulmak için evlilik büyüsüne benzer büyüler yapılabilmektedir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer kişi kendi üzerinde ki talihsizliği ve kısmetsizliği ortadan kaldırmak istiyorsa gitmiş olduğu medyum bu duruma uygun çeşitli işlemler yapmaktadır. Medyum’un kişiye söylediği ritüellerin ise mutlaka eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Evlilik büyüsü yapılırken her ne tarzda yapılacak olursa olsun büyünün yapılacağı kişi ile ilgili bilgiler gerekmektedir. Doğum yılı, günü, saati, annesinin ismi gibi detaylı bilgilerin öncesinde öğrenilmesinde fayda vardır. Evlilik büyüsünün yapılması dediğimiz gibi koşullara ve durumlara göre farklılıklar göstermektedir. Yapılacak olan büyüde vekfler yardımı olacaksa temel bilgiler gerekir. Eğer vekfler harici yapılacak ise bu durumda büyü yapılacak olan kişinin kullandığı eşyalardan hatta kıyafetlerden bir parçanın da götürülmesi gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Belli Olur?

Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra büyünün yapıldığı kişide zaman içerisinde çeşitli değişimler meydana gelmesi beklenmektedir. Bilhassa büyünün yapıldığı kişinin düşünceleri zamanla ciddi bir şekilde değişmeye başlamaktadır. Evliliğe sıcak bakmayan kişinin bu fikre tam ters söylemleri ve düşünceleri meydana gelmektedir. Evlilik büyüsü bir anda istenilen etkileri yaratmayabilir. Büyü yaptıran kişinin sabırlı olması ve beklemesi gerekmektedir. Zaman içersinde mutlaka değişimler meydana gelecektir. Zaten büyülerin kişilere etki etme süreçleri farklık gösterir. Bazı kişiler çok kısa bir zamanda etki altına girerken bazı kişiler daha geç etkilenmektedir. Hatta kimi insanlarda etki minimum seviyede olmaktadır. Bu etkileri gözlemleyecek kişi ise büyüyü yaptıran kişidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp