Evlilik Büyüsü Bozma

Gerek erkekler gerekse bayanlar belli bir yaş sınırından sonra mutlu bir evlilik yapma hayali kurmaya başlarlar. Genellikle bayanlar evlilik dünyasına çok daha yakındır ve evleneceği günün hayalini çok erkenden kurmaya başlarlar.  Kadının ya da erkeğin hayatına sevdiği, birlikte olmaktan zaman geçirdiği birisi girince de akla hemen evlilik gelir. Fakat bazen bu fikir iki taraf içinde aynı zaman dilimi içerisinde olgunlaşmaz. Erkek hemen evlenmek isterken bel ki sevgilisi acele etmeme düşüncesindedir ya da bu durum tam tersi bir şekilde de seyredebilir. Her iki durum içerisinde de evlilik hayali ile yanıp tutuşan taraf sözel olarak karşı tarafı ikna edemeyince aklına evlilik büyüsü yaptırmak gelebilir. En çok yapılan büyüler arasında yer alan evlilik büyüsü pek çok kişinin evlilik için başvurduğu yöntemlerden bir tanesidir. Evlilik büyüsünü ise pek çok büyü yapan medyum yapabilmektedir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Yapılan evlilik büyüsünden tabi ki karşı tarafın haberi olmamaktır. Yapılan büyü kişinin hayatını zindana çevirdiyse ve tüm dengelerini alt üst ettiyse kişi kendindeki değişimin nedenini sorgulamaya başlayabilir. Ya da daha önce iç aklında olmayan düşünlere anlam veremeden kendisini daha yakın hissediyorsa da yine aynı sorgulama süreci başlar. Kendisine büyü yapıldığını öğrenen kişi bunu öğrendiği kaynaklardan yapılan evlilik büyüsünün nasıl bozulacağını da öğrenebilir. Eğer kişinin üzerinde evlilik büyüsü varsa evlilik büyüsünü bozmak için yapılması gerekenlerin başında bol bol dua okuması gerekir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılan büyünün etkisinden çıkmak ya da en başında büyülere karşı dirayet kazanmak için kinin bol bol sure okuması gerekir. Evlilik büyüsünü bozmak için Okunacak olan surelerin başında Fatiha, Bakara (1.2.3.4.5.163.255.257.285.286 ayetleri) Al-i İmran suresi ( 18. Ve 19. Ayet kısmında yer alan İnneddîne indellâh-il-islâm kısmı )En’am 17, Araf 54.55.56. Ayetler, İhlas, Felak ve Nas sureleri . özellikle ihlas, nas ve Felak sureleri oldukça önemli surelerdir. Kişi her gün gece yatarken ve uyandığında 7 kez Ayetelkursi arkasından ihlas, nas ve Felak surelerini okursa kötü büyülerden ve kötülüklerden Allah katında korunmaktadır. Mevcut büyülerde zaman içersinde bu okumlar ile yok olacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp