Evlilik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü oldukça eskiye dayanmakta olan büyüler arasında yer almakta olup, eskiden isim olarak ise kaynaklara göz attığımızda sihri zevac ismi olarak bilinmektedir. Bu büyü oldukça da etkili bir büyü olup, amacı ise evlenmek isteyen kişilerin evlenmesi için yapılmaktadır. Bu büyü aynı zaman da kavuşma büyüsü, şirinlik büyüsü olarak da bilinmektedir. Evlenmek isteyen kişilerin eğer ki sevgilileri var ise ve onunla bir yuva kurmak istiyorlar ise bunu hızlandırmak ve o kişiyi evliliğe ikna etmek amacı ile yapılırken aynı zaman da evde kalmış ya da evlenmesi zor olan kısmeti kapalı olan kişiler içinde yapıldığı bilinmektedir. Tabi ki konumuz aslında evlilik büyüsü nasıl yapılır, ne zaman etki verir, nasıl bozulur yönünde bilgiler olup, sizlere bu konuda tüm detayları ile bilgileri vereceğiz.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü vefk ile yapılmakta olup, bir bez parçasına yazılan etkili tılsımlar sayesinde tutmaktadır. Bu büyü oldukça tesirli olduğu gibi hızlı şekilde de tutmaktadır. Evlilik vefki olarak da bilinmekte olan bu konuda ilk olarak evlenmek istediğiniz kişiye ait olan bilgiler alınmalıdır. Bu bilgiler ise kişinin yaşı, anne adı, baba adı, dış özellikleri, başından geçen önemli olaylar gibi bilgiler alınmalıdır. Tabi ki bu bilgilerin doğruluğu da oldukça önemli olup, kesinlikle kişiden alınan bilgiler doğru ve kesin olmalıdır. Aksi halde büyünün tutması da imkansız olabilir. Kişi hakkında alınan bilgiler ile kişiye ait ömür haritası çıkarılmalıdır. Bu harita ise beyaz bir kumaş üzerine dairler çizilerek yazılmakta olup, çeşitli tılsımlı yazılar ile yazılarak düzgün ve geometrik çizimler yer almaktadır.

Bu büyü eğer ki bir şahsa yapılıyor ise vefk hazırlanırken bunlar önemli olurken, eğer ki kişiye kısmet açma vefki yapılıyor ise bu durumda evlenmek isteyen kişinin bilgileri yazılmalıdır. Bu durum da ise vefk bezine çember çizilmeli ve bu çemberin içi boş şekilde bırakılmalıdır. Vefk yapılırken genellikle Arapça alfabe kullanılmakta olup, İbranice, Soğdca, Süryanice gibi alfabeler de kullanılarak yapılması mümkündür. Bu büyü aslında kara büyüler arasında yer almakta olup, bunun nedeni ise bazen bazı kişiler bu büyüyü evliler üzerinde de uygulamak istemektedir. Bu da yuva bozma durumuna girdiği için kara büyüler içerisinde yer almaktadır. Evlilik vefki yapımı son aşamasında ise vefk bezi yakılmakta olup, bu şekilde etkisi başlar.

Evlilik vefki Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Evlilik vefki yapılmasının ardından yarım ay döngüsü olarak bilinmekte olan zaman diliminde etkisini göstermeye başlamakta olup, ortalama ise 14 ile 15 gün içerisinde etki vermeye başlamaktadır. Bu süre tabi ki birbirlerine yaklaşma süreci olup, ortalama ise 90 günde evlilik kararı alınmalıdır. Evlilik büyüsü bozma işlemi ise 2 hafta içerisinde oldukça kolay olmakta olup, bozmak için medyumlardan ve hocalardan yardım istenile bilinir.

Evlilik Duası 

Evlenmek isteyen kişiler aynı zaman da evlilik duası ile de kısmetlerini açmakta olup, büyüye yer vermeden Allah’tan yardım isteyebilir. Bu dualar ise;

 1. Vel fecri. Ve leyalin ‘aşrin. Veşşef’ı velvetri. Velleyli iza yesri. Hel fiy zalike kasemün liziy hıcrin.
 2. Ve cealna mim beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsırun.
 3. İnna fetehna leke fethan mubiyna.
 4. Nasrun minallâhi ve fethun karîb(karîbun)
 5. Ya hayral Fatihine bi rahmetike ya erhamer rahimin.Yukarıdaki ayetler bir kâğıda yazılıp üzerinde taşınılırsa evlenmek için hayırlı bir kısmet bulunacağı gibi hayırlı bir yuvada kurulacaktır.
 6. İnnellezîne yetlûne kitâballâhi ve ekâmûs salâte ve enfekû mimmâ rezaknâhum sirren ve alâniyeten yercûne ticâreten len tebûr(tebûre). (Şüphesiz, Allah’ın kitabını okuyanlar, namazı kılanlar ve kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden, gizlice ve açıktan Allah yolunda harcayanlar, asla zarar etmeyecek bir ticaret umabilirler.)
 7. Li yuveffîyehum ucûrehum ve yezîdehum min fadlih(fadlihi), innehu gafûrun şekûr(şekûrun). (Allah, kendilerine mükâfatlarını tam olarak versin ve kendi lütfundan daha da artırsın diye (böyle yaparlar). Şüphesiz O, çok bağışlayandır, şükrün karşılığını verendir.)

Yukarıda sizler ile paylaştığımız dualar Kuran-ı Kerim ayetleri olup, bunları okuyarak kısmet açmak mümkündür.

One thought on “Evlilik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Benim kocam içki içiyordu beni başka kadınlarla aldatıyordu. Ben sizi aramıştım işlem yapmıştık soğutma işlemi. Hocam şimdi kocamla çok iyiyiz benden başkasını gözü görmüyor çocuklara sahip çıkıyor evi ile ilgileniyor sizin hakkınızı ödeyemem. Hocam çok sağolun

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp