Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Hayattaki en özel mutluluk aşık olduğunuz biriyle birlikte olup evlenmek iken en kötüsü de birlikte bir hayatı paylaşmayı istediğiniz kişiden hem de aşık olduğunuz kişi istediği için ayrı kalmaktır. Hayatta aşık olmak da, acı çekmek de insanlara dair olsa da gideni geri getirme büyüsü sayesin eski güzel günlerinize yeniden kavuşmak mümkün.

Ayrılan birini geri getirme büyüsü iyi bir medyum tarafından uygulandığında yüzde yüz sonuç veren bir yöntemdir. Gerçekten aşık olduğu, ayrılan kişi şu an için istemese bile birbirinize ait olduğunuzu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey aksiyon almaktır. Aldığınız aksiyon doğrultusunda en saf duygularınız ve iyi niyetinizle nişanlımı döndürme büyüsü sayesinde önce kendinizi sonra da sizin evlenmenizden mutlu olacak ailelerinizi mutlu edebilirsiniz.

Medyumlar aracılığıyla vefk kullanılarak gerçekleştirilen gideni geri getirme büyüsü doğru kişiler tarafından yapılığında olumlu şekilde sonuçlanacaktır. Yeni bir sayfa açılması için beyaz bir kâğıda aşkın temsilcisi olan kırmızı bir kalem ile vefk yazılarak iki adet olacak şekilde hazırlanır. Hazırlanan kâğıtların birisinin içerisinde büyü yapıla kişinin ismi yazılı olan kâğıda şeker dökülür. Diğer kâğıt ise şeker dökülen kağıdın üzerine kapatılır. Her iki kâğıt da birbirine sarılı şekilde düzgün bir şekilde katlanır. Kâğıtlar katlandıktan sonra ise belirlenen bir noktaya kimsenin bilmemesi şartıyla kâğıtlar gömülür. Kâğıtların gömüldüğü yer üzerinde ve etrafında herhangi bir hayvanın gezmemesine dikkat edilmelidir. Gideni geri getirme büyüsünün önemli bir parçası ise büyünün yapan kişi ile yapılan kişi arasında saklı kalmasıdır.

Özellikle boşanma arifesinde ya da gözü dışarıda olan eşler için yapılan terk eden eşimi geri döndürme büyüsü için en etkili büyüler arasındadır. Terk eden kişinin yeniden dönmesini sağlayan büyünün etkisi büyüyü uygulayan kişinin gücüyle de doğrudan etkilidir. Büyüde kullanılan vefkin de yazılan ismin de doğru bir şekilde yazılması mühimdir. Büyünün istenildiği etkiyi verebilmesi için büyü yapılması istenen kişinin farklı bir büyü ya da negatif bir enerji olmaması gerekir. Aksi takdirde sonuçları da kötü olacaktır. Tam da bu nedenle büyü yaptırmak isteyen ya da büyüyü evlerinin huzuru için tek yol gören kişilerin medyum seçimi de doğru şekilde olmalıdır.

Gideni geri getirme büyüsü doğru bir şekilde yapılıp tüm adımlar büyüyü yaptıran kişi tarafından doğru bir şekilde uygulandıktan sonra en az on dört gün etki süresi vardır.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Aşkla yapılan ilişkiyi ya da evlilik birliğini korumak amacıyla tercih edilen yöntemlerden birisidir. Gideni geri getirme büyüsü adından da anlaşılacağı üzere güzel olan bir ilişkinin bir süre sonra bozulması kaynaklı yapılan bir işlemdir. Bu nedenle büyü uygulanan da çevresi de büyü yapıldığıyla ilgili herhangi bir emare göremeyecektir.

Büyünün en önemli etkisi büyü uygulanan kişideki aşk coşkusu ve tavırlarının gözle görülür bir şekilde olumlu yönde değişmesidir. Gideni geri getirme büyüsünün en güzel yanı büyü etkisi sonrasında tüm tavırların süreklilik kazanmasıdır.

Büyü yapılan kişi hiçbir ayrılık ya da soğukluk süreci yaşanmamış gibi tüm duygularını eskisinden daha yoğun bir şekilde yaşayarak devam eder. Büyü sonrasında hep aşkını yeniden kazanan hem de büyü yapılan kişi hayatlarını mutlu bir şekilde yaşamaya devam ederler.

Büyü yapılan kişi de olumsuz bir özellik olarak nedeni olmayan baş ağrıları çekebilir ancak bu durum kişinin hayatını zora sokmaz.

Son olarak da gideni geri getirme büyüsünde de iyi niyet önemlidir. Niyetin kötü olması durumunda ise büyüyü yaptıran kişi için olumsuz sonuçlar yaşanabilir.

3 thoughts on “Gideni Geri Getirme Büyüsü

  • tarihinde, saat
   Permalink

   Merhaba burada çok güzel duaları gördüm. Bir baksana https://www.dualarvebuyuler.com/kategori/ask-duasi/

   Yanıtla
 • tarihinde, saat
  Permalink

  adanadan naime ben 18 yaşında oğlum için işlem yaptırdım çok başına buyruk hiç lafımızı dinlemiyordu arkadaş çevresi çok serseri dolmuştu. vefk hazırladı hocam 7 gün sonra gönderdi ben üstümde taşıyorum 30 gün olacak tesir etmeye başladı okumaya devam ediyoırum oğlum sözümden çıkmıyor maşallah atalarına saygısızlık etmiyor. iyi ki yaptırmışım gencecik oğlum elimden yitip gidecekti yoksa. allah razı olsun yasin hocam sizden

  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp