Gümüş Ve Büyü

Vefk uyum anlamına gelir. Bu nedenle özellikle ilişkilerde, insanlar arasındaki uyumu güçlendirmek amacıyla yapılan çalışmalardır. Toplum arasında büyü olarak geçse de, vefk çalışmaları için büyü tanımını kullanmak doğru sayılmaz. Vefk çalışmaları insanların iyiliği gözetilerek, insanların hayatlarında tekrar tekrar karşılaştıkları zorlukları gidermek için yapılır.

Vefk Karesi Nedir?

Müselles olarak da bilinen vefk kareleri kişilerin bilgileriyle hazırlanır. Kişsel bilgilerle hazırlanan vefk kareleri, hazırlanan kişiyi negatif etkilerden korumayı amaçlar.

Vefk kareleri hazırlanırken kişilerin yıldız haritalarına bakılır, isim analizleri yapılır ve ebced hesaplama sistemi kullanılarak bir kod elde edilir. Bu kod dokuz hanelidir. Bu kod bir şifre görevi görür ve varoluş enerjisinin insan bedenine akmasının önündeki engelleri kaldırır.

Vefk kareleri ebced hesabı ile bulunan dokuz haneli kodun gümüş levha üzerine işlenmiş halidir. Gümüş levhalarla hazırlanan vefk kareleri devamlılık arz eder. Hazırlanan muska ve benzeri uygulamalardan farklıdır. Bu uygulamaların yapılış amaçları gerçekleştikten sonra etkisi biter. Oysa gümüş levhalar üzerine hazırlanan vefk karelerinin etkisi devamlıdır.

Gümüş Takı Olarak Vefk Kareleri

Vefkler gümüş levhalar üzerine işlenerek kolye, bileklik ve yüzük olarak kullanılabilir. Bu takılar özel sipariş olarak, tamamen kişiye özel hazırlanır. Eskiden bu vefkler büyük gümüş levhalar üzerine hazırlanıp yaşanan mekanlara asılmak suretiyle kullanılırdı. Oysa günümüzde gümüş takılar üzerine uyarlanabilmekte ve sürekli taşınabilmektedir.

Vefk uygulamalarını büyü olarak niteleyenler, bu usullerle gümüş ve büyü ilişkisini kurabilirler. Vefk karelerine marifetli kare veya uyum karesi de denilir. Vdfk karelerindeki sayısal değerlerin toplamı, hangi yönden toplanırsa toplansın aynı sonucu verir.

Vefk karesi yaptırmak isteyen kişilerle görüşme yapmak suretiyle kişisel bilgileri öğrenilir. Bu bilgiler arasında detaylı doğum tarihi, kişinin burcu, kişinin anne adı bulunur. Vefk kareleri arkalı önlü hazırlanabilir.

Hangi Konularda Vefk Kareleri Hazırlanır?

Kişi için önemli olan ne ise o konuda vefk karesi hazırlanabilir. Gümüş takı olarak hazırlanan vefk kareleri, kolye veya bileklik olarak birden fazla neden için de çalışılabilir.

Vefkler Hava Vefki, Toprak Vefki, Ateş Vefki ve Su Vefki olarak sıralanabilir. Kişilerin şansları açılsın ve başarılı olsunlar diye hazırlanan vefkler, Hava Vefkidir. Toprak Vefki, bolluk ve bereket için hazırlanır. Sevgi ve aşk nedeniyle kişileri birbirine yaklaştırmak için hazırlanan vefkler, Ateş Vefki olarak tanımlanır. Son olarak da nazar gibi negatif etkilerden korunmak amacıyla Su Vefki hazırlanır. Kişi neye ihtiyaç duyuyorsa bu konu için gümüş takı talebinde bulunabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp