Hayırlı Evlilik Duası

Kadınlar ve erkeklerin en büyük hayali bir yuva kurup çocuklarını yetiştirmektir. İnsanlar ortalama 25 yıl kadar ebeveynleriyle yaşadıktan sonra kalan hayatlarını eşleriyle birlikte geçirirler. Eş ve çocuklar insan hayatının büyük kısmını oluşturur. Bu kadar uzun süreli birlikteliklerin yaşanabilir olması için doğru eş seçimi büyük önem taşımaktadır bu nedenle hayırlı evlilik duası edilir.

Doğru Evlilik

İnsanların çoğu her zaman mutlu evlilikler yapacak kadar şanslı olmayabilir. Birçok insanın evlilik aşamasına kadar dahi gelemedikleri görülür. Aşk büyüleri, evlilik büyüleri ya da kısmet açma büyüsü gibi birçok uygulama yaygın olarak yapılmaktadır. Özellikle söz konusu evlilik olduğunda büyülerden uzak durmak ayrı bir önem taşımaktadır. Büyü çalışmalarında destekleri alınan ruhani varlıkların evlilik geçekleştikten sonra eşler üzerinde olumsuz etkileri olabilmektedir. Ruhani varlıklar amaç hasıl olduktan sonra dahi kişileri ve ilişkiyi etkilemeye devam edebilir. Halk arasında cinlerin musallat olması olarak tanımlanan durum gerçekleşebilir. Bu durumda kalan insanlarda başta psikolojik olmak üzere birçok sorun meydana gelmekte ve evliliği olumsuz etkilemektedir. Yapılan evlilik büyüleri sonucunda gerçekleşen evliliklerin uzun ömürlü olmadığı ve boşanmayla sonuçlandığı görülmektedir.

Evlenmek isteyen fakat eş adayı olmayan kişiler hayırlı evlilik duası etmeli ve kısmetlerini beklemeye başlamalıdır. Evlilik konusunda sabırsız olmak çok büyük bir hatadır. Kişiler dualarını edip sabırla beklemeyi bilmelidir. Allah bu insanların dualarını karşılıksız bırakmayacak ve kendileri için en hayırlı eşi karşılarına çıkaracaktır.

One thought on “Hayırlı Evlilik Duası

  • tarihinde, saat
    Permalink

    SLMM.BENN.SEÇİLL.HOCAA.18GÜNDE.BAĞLADII.SEVDİĞİMİ.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp