Hızlı Etki Eden Dualar

İnsanların yaşadıkları sorunları aşmak için öncelikle dualar ile Allah’a yakarmaları ve sorunlarına çare aramaları en doğrusudur. Her türlü büyüde birtakım varlıklardan yardım alınır ve bu varlıkların hem büyülenen insana hem de büyü yaptıran kişiye birtakım zararları bulunabilmektedir. Bu nedenle okunabilecek hızlı etki eden dualar bulunmaktadır.

Güçlü Dualar

Duaların gücü tartışılmaz ve birçok dua insanların derdine derman olmaktadır. İnsanların çare buldukları hızlı etki eden dualar arasında İsmi Azam duası da bulunmaktadır. İsmi Azam çok güçlü ve faziletli bir duadır. İnsanlar bu duadan bolluk ve berekete kavuşmak için ya da aile içinde huzurun sağlanması amacıyla faydalanabilir. Bu dua her türlü isteğin gerçekleşebilmesi amacıyla okunabilecek bir duadır. İnsanlar bu duayı başkalarının sorunlarının giderilmesi için vekaleten de okuyabilirler. Kişiler bu duayı hangi amaçla okuyacaklarsa öncelikle niyetlerini dile getirmelidir. Bu niyetlerin temiz olması çok önemlidir zira kötü niyetler için Kuran’da yer alan duaların okunması ancak kara büyü uygulamalarında görülür.

İsmi Azam duasında Allah’ın esmaları yer alır. Bu esmalar Ferd, Hay, Kayyum, Adl ve Kuddüs olmaktadır. Bu esmalar ile birlikte Fatiha Suresi, İhlas Suresi ve Ayetel Kürsi de okunmaktadır. Dualar okunmadan önce abdest alınmalı ve Allah’ın karşısına bedenen ve ruhen arınmış olarak çıkılmalıdır. Dua kişinin dilediği ruh halini yakalayabileceği sakin bir ortamda ve gönülden tam teslimiyetle okunmalıdır.

One thought on “Hızlı Etki Eden Dualar

  • tarihinde, saat
    Permalink

    hangileri onlar söylemsiz banada acill çok istiyom

    Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp