Hoşlandığın Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Eski zamanlarda daha çok kullanılan büyüler günümüze kadar da kullanılmaya devam etmektedir. Büyüler birçok çeşit olarak ilk çağdan günümüze kadar gelmektedir. En çok büyü çeşidi de bağlama büyüsü adı altında toplanmaktadır. Bağlama büyüsü de kendi arasında birçok dallara ayrılmaktadır. Bu dallardan birisi de hoşlandığın erkeği kendine bağlama büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Bu büyü daha çok platonik aşıkların kullandığı büyü olarak bilinmektedir. Hoşlandığı erkeği kendine bağlamak isteyen bir kadın bu büyüye başvurmaktadır.  Ancak art niyetli bir insanın bu büyüye başvurması sonucu da büyünün tesiri görülmemektedir.

Büyü Kavramı

Büyü kavramı dinimizce çok büyük bir günahtır ve geçmiş çağlarda yanlış ve kötü kullanımı nedeniyle yasaklanmıştır. Ancak birçok toplumda yasaklanmasına rağmen halen büyü yapılmaktadır. Günümüzde özellikle kırsal kesimde hala çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle kırsal kesimde farklı düşüncelerin var olması nedeni ile bu tarz büyülere başvurulmaktadır. Ancak günümüzde birçok kesimde hoşlandığın erkeği kendine bağlama büyüsüne başvurulmaktadır. Çünkü birçok kadın hoşlandığı erkeklerden karşılık görememektedirler. Bunu takıntı haline getiren kadınlar da bu büyüye başvurmaktadırlar. Bu büyünün tesiri de oldukça çabuk görülmektedir. Ancak her büyü de olduğu gibi bu büyüde de çok fazla risk bulunmaktadır.

Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir?

Kara büyü sınıfında yer alan bağlanma büyü oldukça tehlikelidir ve bağlama büyüsü tehlikeli midir sorusuna da net bir cevap olmaktadır. Bu büyülerin insan üzerinde de birçok yan etkisi bulunmaktadır. En büyük yan etkileri arasında ise büyü yapılan kişinin depresyona girmesine sebep olmasıdır. Birçok kesimde sıklıkla tercih edilen büyünün insan üzerindeki etkileri düşünülmemektedir. Bu etkiler düşünülmeden yapılan büyüler çok fazla zarar vermektedir. Büyü yaptıran kişi büyük bir günaha girmiş olmakla beraber büyü yapılan kişiyi de hastalıklara sürüklemektedir. Özellikle platonik aşık kadınların kullandığı hoşlandığın erkeği kendine bağlama büyüsü büyü yapılan kişinin depresyona girmesine neden olmaktadır. İlk başlarda bunun büyünün bir yan etkisi olmadığını düşünen kişiler yaptıkları şeyin de doğru olduğunu savunmaktadırlar. Ancak büyü sonucu hoşlandığı erkeğin kendisine aşık olmak yerine durumunun kötüye gittiğini gören kişiler yaptıkları şeyin hata olduğunu da kabul etmektedirler.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp