İş ve Kısmet Açılması İçin Dua

Kainat dualar üzerine kurulmuştur ve insanların yaşadıkları zorluklarda dualar yolu ile Allah’tan yardım istemeleri en doğrusudur. İnsanlar hayatları boyunca birçok zorluk ve aksilikle karşı karşıya kalabilirler. Bu durumlarda hep Allah’a sığınarak iş ve kısmet açılması için dua okunması önerilir.

Şanssızlıkları Kırmak

Herkes kendi rızkı ve kısmetiyle dünyaya gelir. Yaşamlarında kendileri için belirlenen rızktan ne biraz fazla ne de daha az alacaklardır. Fakat Allah çalışan ve emek sarf eden iyi niyetli kullarına her zaman daha fazlasını verir. Bu nedenle ihtiyacı olanlar mutlaka iş ve kısmet açılması için dua okumalıdır.

Bazı insanların birden işleri ters gitmeye başlar. İşlerinde sürekli olumsuzluklar yaşamaya başlayabilirler. Evlenmek üzere olan kişilerin evlilikleri muhtelif nedenlerle bir türlü gerçekleşmeyebilir. Yeterli çaba ve iyi niyet gösterdikleri halde aniden hayatlarındaki her şeyin ters gitmeye başladığı insanlara dışarıdan müdahale yapılmış olabilir. Kimi art niyetli insanlar sevmedikleri ya da kıskandıkları insanların hayatlarını zorlaştırmak için kısmet kapama büyüleri yaptırabilmektedir.

Hayatlarında her şey yolundayken birden aksilikler yaşamaya başlayan insanlar kendilerine büyü yapılmış olma ihtimalini göz önünde bulundurmalıdırlar. Kişiler böyle bir şüphe yaşıyorlarsa yine iş ve kısmet açılması için dua okuma yoluna gitmelidirler. Büyülerin negatif etkilerini ortadan kaldırmak ve büyüye maruz kalmamak için dualara sığınmak ve Kuran’da yer alan dualar sayesinde negatif etkilerden kurtulma yoluna gitmek gerekir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp