İsme Yapılan Ayırma Büyüsü

İsme Yapılan Ayırma Büyüsü

Büyüler binlerce yıldır yapılan önemli işlemlerdir. Pek çoğu, yüzlerce türü de günümüze kadar ulaşmış durumdadır. Tüm dünyada yapılıyor olduğu bilenmektedir. Ülkemizde de pek çok insan isteklerine bir an önce ulaşmak amacı ile büyülerden yardım alır.

Büyüler insanların her türlü isteklerini gerçekleştirebilmeleri için bir yol halindedir. Fakat oldukça tehlikeli olan psişik işlemlerdir. Doğaüstü güçler ile iletişime geçilerek yapıldığından dolayı büyüleri yalnızca bu alanda uzman olan eğitimli ve yetenekli özel insanların yapması gerekir.

Biz bu yazımızda günümüzde en çok yapılan büyü türlerinden birini ele alacağız. Bu büyünün adı isme yapılan ayırma büyüsü olarak bilinir. Eğer bu büyü türü hakkında siz de bazı bilgileri almak istiyor iseniz bu yazı size yardımcı olur. Yazıda büyünün ne olduğunu, ne anlama geldiğini, nasıl uygulanıyor olduğunu ve daha pek çok önemli bilgiyi alacaksınız.

Ada Yapılan Ayırma Büyüsü

İsme yapılan ayırma büyüsü bir diğer adı ile ada yapılan ayırma büyüsü olarak da bilinir. Bu büyü türünün önemi şurada yatar: Büyünün yapılışı ve yöntemi. Bu büyünün yöntemi ve tarifi diğer büyülerden çok farklı haldedir. Diğer büyü yapımlarında genelde bazı nesnelerin kullanıldığını görürüz. Bu nesneler de genel olarak fotoğraflar, kağıtlar, bez parçaları, özel eşyalar ve benzeri farklı nesnelerdir.

Ama bu büyüde hiçbir nesne kullanılmaz. Sadece bazı hocalar yöntemi kendilerine göre geliştirerek kağıtlara yazı yazma uygulamasını yaparlar. Büyünün ayırt edici noktası kişinin adına göre yapılmasıdır. Büyü kişinin fotoğrafına, yüzüne ve ya eşyasına uygulanmaz. Doğrudan ismi zikredilerek uygulanır. Bu büyünün ne anlama geliyor olduğu ile ilgili en kısa bu bilgileri verebiliriz.

İsimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Şimdi size isimle ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını verelim. Bu büyünün nasıl yapıldığı ile ilgili pek çok farklı bilgi ve tarif mevcut durumdadır. Fakat bunların en güvenilir olanları sadece gerçek hoca ve medyumların söylüyor olduğu yöntemlerdir. Bu yüzden eğer adım adım büyünün yapılışının nasıl olduğunu görmek ve öğrenmek istiyor iseniz sadece bu özel olan isnatlardan bu bilgileri almanız gerekir.

İsme Yapılan Ayırma Büyüsü

Bu büyü biraz önce de dediğimiz gibi yapılır iken sadece isim kullanılır. Büyünün yapılacağı, ayrılması istenen kişinin adı kullanılır. Ad üzerine büyü uygulanır. Bazı hocalar kişinin adını kağıt parçalarına yazıp yakarak büyüyü uygularlar. Bu da farklı bir ritüeldir. Genel olarak bu şekilde yapılır. Unutulmamalıdır ki her bir hocanın ve de medyumun bu büyüyü yapış tarzı kendisine has haldedir.

Erkeğin İsmiyle Ayırma Büyüsü

Eğer sevdiğiniz kişi bir başkası ile birlikte ise ve onların ayrılmasını istiyor iseniz bu büyüyü uygulayabilirsiniz. Erkeğin ismiyle ayırma büyüsü size bu konuda yardımcı olur. Sevdiğiniz erkek ya da kadın üzerine bu büyü uygulanır. Büyü sayesinde istediğiniz şey gerçek olur. Sevdiğiniz kişi en kısa süre içinde ilişkisini bitirir. Bu büyü sadece ayırma durumunu yapar. Yani ayırdıktan sonra kişi size aşık olmayabilir. Bunun için sizin çaba sarf etmeniz gerekir.

Sadece eğer bir kişiyi diğer kişiden ayırmak ve soğutmak istiyor iseniz bu büyüyü uygulamanız gerekir. İsme yapılan ayırma büyüsü hakkında bu konuda diyeceklerimiz bunlardır. Eğer sizin de bu tarz istekleriniz, amaçlarınız var ise ve elinizden hiçbir şey gelmiyor ise büyü yöntemine başvurabilir ve büyünün belirtilerinin ortaya çımasını bekleyebilirsiniz. Büyü yapıldıktan sadece birkaç hafta içerisinde en güçlü etkilerini ortaya koymaya başlar. Belirtiler ortaya çıktığı zaman kişi bu belirtilerin etkisi ile ilişkisine bir son verecektir. Amacınıza ulaşmış olacaksınızdır.

Kadının İsmiyle Ayırma Büyüsü

Kadının ismiyle ayırma büyüsü de yukarıda bahsetmiş olduğumuz erkeğin ismine yapılan büyü türü ile özdeş bir yöntemdir. Bu büyü de erkeğe değil, kadına yapılır. Ayrılması ve ilişkisini sonlandırması istenilen herhangi bir kadına bu büyüyü uygulayabilirsiniz. Büyüyü yaptıktan sonra belli bir süre sonra büyüyü yaptığınız kadının ilişkisine son verdiğini, ayrıldığını görürsünüz.

Büyüyü uygulama konusunda ise sadece gerçek bir hoca ve medyuma güven duymanız gerekir. Büyüyü sıradan bir insan olarak kesinlikle tek başınıza yapamazsınız. Bu yüzden kendinize gerçek ve güvenilir bir hoca bulmanız şarttır. İnternet sitemizde güvenilir hocaların isimleri verilmiştir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× Whatsapp